Имате ли шефка, началничка

  • 3 555
  • 61
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
висшестояща, неомъжена,с десетина или повече годинки по-млада от вас, с шеметно  развита кариера и завидно положение във фирмата/институцията, която работите?  Wink Разбирате ли се?
Опитах се да си го представя само..
Всъщност,  аз съм имала, но въпросния беше мъж..

# 1
  • Мнения: 274
Мизи, ти ли пусна онази тема за шефа, секса и кариерата...ти ле се похвали? Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 401
Доста народ страда за нея, затова продължавам темата  Laughing

# 3
  • Мнения: 4 965
Имала съм - на моите години, с як гръб, лицемерна до мозъка на костите и убедена, че по-перфектна в работата от нея няма /само дето беше омъжена/. Не ми остана шефка дълго време - сега идея нямам къде е и какво е... Мен ме стегна шапката много бързо.
Сега имам перфектната шефка!

# 4
  • Мнения: 5 647
Доста народ страда за нея, затова продължавам темата  Laughing

Ще чакам авторката на въпросната тема да се включи, за да мога да й задам няколко въпроса за шефа й и секса с него. Наистина страдам за темата. Дайте да подпишем една петиция да я върнат и без това напоследък няма нещо интересни теми....

# 5
  • Мнения: X
Точно такава,не Wink

# 6
  • Мнения: 984
Очаквам някоя "шефка" да се включи. Иначе няма да има смисъл темата. Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 647
Очаквам някоя "шефка" да се включи. Иначе няма да има смисъл темата. Mr. Green

Ми тя се беше включила, че и цяла тема имаше даже.

# 8
  • Мнения: 984
Тук във форума имам впечатление от една такава "шефка".
Много изратено разбиране за подчинените си демонстрираше.
Член е на сдружението "Майки бъдещи и настоящи".
За радост на множеството в момента си гледа детето и е освободила простолюдието от присъствието си. Crazy

# 9
  • Мнения: 274
Винаги съм имал шефки, всички са били по-големи от мен, омъжени, най-големите шефове за Европа на холдинга за който работя в момента са жени и никога с никоя не съм имал проблеми.
Дали е късмет или въпрос на подход и талант, незнам.

ПП. За това как спечелих най-перфектната работа, с неограничена като размер заплата и с много екстри и  как все още се задържам на нея, няма да Ви обяснявам Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 7 097
Имала съм пряка шефка жена - навлизаща в критическата, зодия скорпион - очаквано "добра" комбинация...Всъщност, разбирахме се доста добре...

# 11
  • Мнения: 5 647
ПП. За това как спечелих най-перфектната работа, с неограничена като размер заплата и с много екстри и  как все още се задържам на нея, няма да Ви обяснявам Simple Smile

Разкажи. На мен ми е интересно. Мога да почерпя от твоя опит и да видя дали моя подход за издигане е правилен.

# 12
  • Мнения: 520
Имам две Peace Не са по-млади от мен, едната ми е наборка, другата е по-възрастна с 10 години. И двете са моми. Нямат даже гаджета. Никакъв личен живот. Но и двете са постигнали всичко с мног труд и им се радвам. Но пък жертват много според мен

# 13
  • Мнения: 5 940
Баш такава е.

# 14
  • Мнения: 2 199
Само с мъже работя  Whistling  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт