Фризьор Бургас - координати !

  • 179 665
  • 758
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Момичета дайте ми някой кадърен фризьор за Бургас,че ми писна от некадърници.
Благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 46
Мога да ти препоръчам Явор , добре работи ,както  Ивелина от фр. салон "ИВ" - ако искаш пиши ми на ЛС мога да ти пратя координати.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря за отговора,но за Ивелина от Ив имам по-различно мнение. Peace

# 3
  • Мнения: 2 388
От "скъпите" най-много ми харесва творчеството на Слава. Simple Smile
Незнам ти какъв търсиш, освен, че искаш да е кадърен? Simple Smile

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
 palavata_monahinq ,абе то при Слава трябва да си запиша час месец по-рано май  newsm78
Трябва ми фризьор който да ме разбере точно какво искам и да го направи.Нищо друго.Става въпрос за подстрижка. Peace

Благодаря за мнението ти !   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 388
palavata_monahinq ,абе то при Слава трябва да си запиша час месец по-рано май  newsm78
Трябва ми фризьор който да ме разбере точно какво искам и да го направи.Нищо друго.Става въпрос за подстрижка. Peace

Благодаря за мнението ти !   bouquet
Трябва, защото при нея въпреки високите за мен цени винаги е заето. Simple Smile
Но определено смятам, че си разбира от работата. Имам приятелки, които ходят от години при нея и са я сменяли за други временно ( например Ангел, Дияна )  не са оставали доволни и пак се връщат при нейните услуги. Simple Smile
То малко, като реклама стана вече. Simple Smile Ама добра е жената. Simple Smile

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Благодаря ти мила !  Peace
Ще очаквам още мнения,дано се включат и други момичета. Grinning

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз съм с две ръце за Nadejdica!  Peace

# 8
  • Мнения: 777
Малко не по темата... извинявам се, но къде се намира този Ангел???

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Аз съм с две ръце за Nadejdica!  Peace

Това къде е ? Координати ако обичаш би ли дала?   bouquet

Малко не по темата... извинявам се, но къде се намира този Ангел???

Не му знам координатите,но някой може да ги напише. Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Ето профила й: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=4161

Най-добре й пиши ЛС!




Не знам дали това не е забранено от правилата на форума...

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 07:15 от renci

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мимита   bouquet

# 12
  • Мнения: 509
Напълно подкрепям palavata_monahinq. PeaceИ за мен Слава е най-добрата.Страхотен професионалист.От години ходя само при нея и съм супер доволна.Вярно е,че има мнго клиенти,но в рамките на една седмица мисля,че ще се уредиш с час.

# 13
  • Мнения: 2 388
Малко не по темата... извинявам се, но къде се намира този Ангел???
На ул. "Оборище", но незнам кой номер точно. Горе-долу се пада преди ъгъла на "Оборище" и "Кирил и Методий", точно преди солариумите.
Днес минах оттам, човекът пак само стои, а асистентките му работят.

# 14
  • в белята
  • Мнения: 536
Здравейте тъкмо мислех да пусна една темичка за фризьор в Бургас и тя хоп пусната smile3501Аз съм от Благоевград но живот и здраве ще идвам в Бургас на сватба,та ми трябва фризьор да ми направи прическа.Кажете ми координати на тази Слава и колко скъпо разбирате за скъпо да речем аз давам около 50 лева тук за вечерна прическа.В този салон където работи тази фризьорка имали и добра маникюристка ако евентуално ми се развали покритието на ноктите?А гримьор,който да работи с по-добър клас козметика от максфактор или лореал?

Общи условия

Активация на акаунт