течение

  • 1 390
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
Здравейте от няколко дни съм със доста усилено бяло- жълтеникаво течение  Rolling Eyes  на 15 май ми е термина може ли да ми кажете това от наближаването на термина ли е или е нещо необичайно и трябва да се консултирам с лекар,  нямам никакви странични оплаквания 

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Не съм имала такива опаквания с наближаването на термина  newsm78 . Хубаво е да се консултираш с лекар, евентуално да се изключи инфекция или нещо друго.

# 2
  • Мнения: 6 438
Аз бях по същият начин  ooooh! Слагах едни свещички,но щом свършеха-пак същата работа.  Tired
Консултирай се с лекар-той ще ти даде по-адекватен отговор  Peace
Леко раждане!

# 3
  • Мнения: 2 825
Нормално е да има течение по време на бремнност, но ако нещо те притеснява, по-добре се консултирай с доктор.

# 4
  • Мнения: 4 335
Не сьм имала такова оплакване,но е добре да се консултираш с лекаря си Peace

# 5
  • Мнения: 4 753
Нормално е да има течение по време на бременност, но ако нещо те притеснява, по-добре се консултирай с доктор.

 Peace

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не съм имала такова течение,но знам че през бременноста е нормално  Peace Все пак се консултирай с лекар

# 7
  • Мнения: 9 973
имах гъбички тогава

# 8
  • Мнения: 1 031
Не съм имала такива опаквания с наближаването на термина  newsm78 . Хубаво е да се консултираш с лекар, евентуално да се изключи инфекция или нещо друго.

 Peace

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Аз бях по същият начин  ooooh! Слагах едни свещички,но щом свършеха-пак същата работа.  Tired
Консултирай се с лекар-той ще ти даде по-адекватен отговор  Peace
Леко раждане!


Peace и аз бях така.Но в деветия месец лекарката ми каза че не трябва да слагам повече.След като родих всичко се нормализира.Но ти най-добре отиди на лекар, той да прецени  Peace

# 10
  • Мнения: 1 121
Важно е да се консултираш с лекар, защото може да е някаква инфекция, опасна за бебето.

# 11
  • Мнения: 7 201
Нормално е да има течение по време на бремнност, но ако нещо те притеснява, по-добре се консултирай с доктор.
yes Важно е преди раждането да няма някоя инфекция,за да не се зарази бебчето. Peace

# 12
  • Мнения: X
Аз почти от началото на бремеността съм с такова течение.И според изследванията няма нищо притеснително...Но лекарката ми каза че като наближи време да идва бебчо ще проведем лечение за да нямам никакво течение.Така че най добре е да се консултираш с лекаря си

# 13
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
И при мен го имаше.АГ-то взе проба, изследваха секрета, нямаше гъбички, след раждането течението изчезна.Консултирай се с лекар.

# 14
  • Мнения: 1 103
Аз не съм имала но ти бързо при доктора

Общи условия

Активация на акаунт