На какъв език е съобщението на тел. ви секретар

  • 2 306
  • 31
  •   1
Отговори

Анкета

Та...на какЪв е?

Опции:

  • Мнения: 3 932
Интересно ми е,
има ли някакви стандарти
в това отношение по вашите
географски ширини.

 Thinking

Аз лично, тук съм попадала на различни варианти,
от никакво, т.е. автоматично се съобщава номера на абоната,
до съобщение на бг, англ. и френски включително.

Пускам и анкетка за пригледност.

# 1
  • Мнения: 994
Стандартното, автоматично.

# 2
  • Мнения: 1 147
Стандартното автоматично съобщение на производителя на телефона. Нито имам време, нито ентусиазъм да го сменям.

# 3
  • usa
  • Мнения: 2 113
дълги години беше автоматичното, с което си закупихме апаратчето. но в един момент щерката се отвори на телекомуникации и взела, че самоинициативно записала едно триминутно подробно съобщение на английски, който е и местния език Simple Smile.

# 4
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
на местния - английски - стандартното нещо не ми звучи добре ...

# 5
  • Мнения: 1 550
И нашето е на местният език- холандски.

# 6
  • Мнения: 3 880
Логичното за мен е да е на местния език...
...обаче аз нямам такова живото Wink умишлено не го включвам, не искам някой да храни напразни надежди, че ще му се обадя, само защото ми е оставил съобщение на секретаря Wink Който търси- намира Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 049
Не ползвам  тел.  секретар толкова малко време  сме у дoма. Повечето ни  приятели ни търсят на мобилни. Дом телефон е само за украса и заради нета. Сега мисля дори да го махнем, че ми писна от реклами по никое време.  Peace

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 10:50 от Zai4enze

# 8
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оставила съм стандартното съобЩение на производителя на телефона,което е на италиански,Това оба4е не озна4ава,4е използвам телефонния секретар  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 386
На английски е, стандартно, само имената си изкрещявам аз. Blush

# 10
  • Мнения: 27 524
Изключили сме телефонните секретари от всички телефони. Но ако ползвахме, щеше да е на френски - единият от местните езици Simple Smile

# 11
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
и аз от нямаЩите  Rolling Eyes. не оставям съобЩения на ни4ии тел. секретар и не бих слуШала такива на моят.

аз пък замислям да се откажа от мобилния  newsm78
много гадно изобретение се оказа. ако те търсят на домаШен си в правото си да не вдигнеШ без никой да се скандализира. и не си длъжен да връЩаШ обаждането, ако нямаШ желание.
на мобилния като не вдигнеШ, първо вси4ки се утрепват да се притесняват к'во, аджеба, ти се е слу4ило и второ, се мусят, 4е си видял кой е и не си се обадил по_късно  ooooh!

# 12
  • Мнения: 4 138
не съм го включила. изписва ми се на телефона кой ме е търсил. ако река, обаждам се, ако ли не, правя се на луда. джисиемя вдигам винаги, навик от работата.........

# 13
  • Мнения: 1 959
Моя мъж сам си записва съобщенията на англйски език

# 14
  • T"A
  • Мнения: 2 515
На мобилния не съм включвала опцията за секретар, ноо на домашния тел. записах съобщение на български по настояване на небългарската ми половинка  Mr. Green Той държеше да е оригинално съобщение, дори ме инструктира първото изречение да го казвам бавно, а имената да изпъкват на фона на останалите думи Joy Хората много го харесват, имах една приятелка, която се беше обадила няколко поредни пъти, само и само да преслушва какво казвам (не че нещо разбира, но и е било интересно, защото не ме е чувала да говоря на български)

Общи условия

Активация на акаунт