Фетална морфология в Пловдив

  • 6 442
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 031
Здравейте!

Искам да попитам за лекарите в Пловдив, при които може да се отиде за фетална морфология.
От търсачката разбрах само за д-р Даскалов. Той ли е единствения или той е най-добрия в Пловдив?
По време на първата ми бременност пропуснах тази процедура, защото в Пловдив нямаше лекар, който да прави ФМ.
Сега обаче съм решена да не я пропусна.

Благодаря Ви предварително Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 447
Не съм от Пловдив, но побут  Grinning

# 2
Аз ходих във ВМИ на 4Д, т.е. фетална морфология. Не съм си избирала предварително при кой лекар да е,просто си запазих час. Попаднах при д-р Ранчева. Поне засега съм доволна,защото ме прегледа най-основно, около час, и каза,че всичко е наред. Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Д-р Троянчев също прави ФМ,кабинета му е в МД Тримонциум /зад хотел Тримонциум/.

В Селена също правят ФМ

# 4
  • Мнения: 3 453
Аз ходих във ВМИ на 4Д, т.е. фетална морфология. Не съм си избирала предварително при кой лекар да е,просто си запазих час. Попаднах при д-р Ранчева. Поне засега съм доволна,защото ме прегледа най-основно, около час, и каза,че всичко е наред. Simple Smile

По принцип феталната се прави на 2D режим../апарата може да пъддържа и 4 /4D-то е за други неща Wink

# 5
  • Мнения: 97
Здравей, аз ходих при д-р Даскалов, невероятен е и ти го препоръчвам. Първо лично ме посрещна и покани в кабинета, после около 50 мин ме гледа и обясняваше абсолютно всичко, и понеже съпругът ми закъсня с 10-15 мин и когато и той дойде обясни и на него отново. Много съм доволна.

# 6
  • Мнения: 1 031
Благодаря за отговорите Hug
Май д-р Даскалов ще е най-добрият избор.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Код:
59046

# 8
  • Мнения: 40
Може ли някоя от вас да ми даде телефона и адреса на кабинета на Д-р.Даскалов понеже аз съм от Бургас а тука има само една докторка която прави фм.но тя била в отпуска до края на лятото затова мисля да отида до Пловдив но представа нямам кои доктори правят фм.там защото пък ми казаха 4е не всеки др.може.Благодаря ви предварително.

# 9
  • Мнения: 134
И аз мисля, че д-р Даскалов е най-правилният избор - преглежда в клиника "Медикус Алфа". На тел. 032/ 634463 можеш да си запазиш предварително час.

# 10
  • Мнения: 40
Благодаря ти много  Hug

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 262
Д-р Троянчев също прави ФМ,кабинета му е в МД Тримонциум /зад хотел Тримонциум/.
Peace Проследих бременността си и раждах при него.

Общи условия

Активация на акаунт