Cifrova/ Kabelna TV + net

  • 904
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Zdraveite!
Moje li niakoi da pomogne kato mi dade savet kam koia firma da se obarna za takav paket?!  newsm78
Veche izprobvah niakoi firmi, koito ne pokrivat nashia raion, Evrokom kabel, Net 1.....
Sega ochakvam otgovor ot CableTel...( ne sam chuvala otzivi za tiah)  Confused
Ochakvam sadeistvie ot vasha strana, za koeto predvaritelno blagodaria!   bouquet

# 1
  • Мнения: 766
Ние сме с такъв пакет цифрова + интернет на Кейбъл тел. От началото на тази година обаче интернетът стана ужасен.

# 2
  • Мнения: 19
Blagodaria ti za otgovora!  Wink
Ochakvam ot CalbeTel da mi se obadiat utre, za da mi kajat dali shte stane. Chestno kazano, podozirah, che neta veroiatno shte e slab.....Ne znam, no mislia da gi izchakam da vidia kakva oferta shte mi dadat za takav paket i ako ne me ustroiva.....mai shte mina na otdelni tv i net.

# 3
  • Мнения: 1 190
От вчера сме на такъв пакет - цифрова + интернет и кабелната ти е бонус Laughing, интернет скоростта е добра, пък и имаш вариант да си избираш различна скорост, но на други цени Peace

# 4
  • Мнения: 19
V kraina smetka ot CableTel ne se obajdat! Chudia se dali da im zvania otnovo?!  newsm78
Drugia variant e da se nasochim kam TV i internet pootdelno...... Prosto ne znam dali shte e izgodno kato cena?! Misleh, che s paket shte e po-dobre, no kato gledam mai ne mojem da namerim firma, koiato da obslujva nashia raion.
Niakoi moje li da dade idei za firma za internet i kabelna ili kam cifrova TV?!

# 5
  • Мнения: 1 190
След месец ползване мога да кажа, че съм доволна от интернета, скоростта е добра, цифровата също я бива.
 

# 6
  • Мнения: 19
Toni4ka, blagodaria ti za informatsiata. Nie vse oshte se chudim kakvo da pravim?!
Tezi obeshtaha da zvaniat, no oshte nishto....Sega, sled kato mi kaza, che si dovolna, shte vzema naistina da gi proslusam, che vse otlagam  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт