Instant cover

  • 901
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
здавейте,мами!
Интересувам се,някоя мама ползвала ли е Instant cover?Това е нещо като крем или по-скоро фондьотен (нещо подобно) с което с заличават белези,петна по кожата и дори татоси.Та мен ме интересува,защото след раждането коремчето ми е в окаяно състояние и на дали ще мога да си го показвам,цялото е в стрии.Снощи си спомних,че съм гледала рекламата му по Канал 1 преди време,но не си спомням цена,открих го в един сайт за $19.99.За мен по-важно е да разбера дали наистина е толкова надежден.Моля да пишат мами запознати с това.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 411
Верно ли никой не е ползвал?! Laughing
Ок тогава ще си купя пък да видим...

# 2
  • Мнения: 528
Не съм чувала  newsm78 може ли линк към сайта

# 3
  • Мнения: 1 243
Аз съм гледала рекламата на този крем - ФДТ. Ако прави това, което показват вдействителност, ще е просто чудесно,ама малко ме съмнява! Даже не много малко!  Rolling Eyes Даже май се водеше водоустойчив, едно бабе си топеше намазаната ръка във вода и пак беше ОК.
Кукличке, ако си го вземеш, плс пиши после някой отзив!  Hug

# 4
  • Мнения: 2 241
И аз съм гледала рекламата навремето и ме беше впечатлил този крем, най-вече защото имам много стари белези от операции (които преди 20 години на кого ще му дойде на акъла да третира докато са пресни  Embarassed), но така и не го купих.
Ако е такава цената, много е добра, доколкото си спомням тук беше около 100 лв.

Ще чакам да кажеш какво е станало.   bouquet

# 5
  • Мнения: 411
Ще си го поръчам скоро.Ще пиша след това.Аз една вечер както си лежах си спомних за него.Дано е толкова добър.
www.nicepriceusa.com

# 6
  • Мнения: 1 645
И тук го продават по Телешопа,но не съм чула нищо от никой за него.Приятелка която имаше много акне и белези по лицето си го беше поръчала,но не ми е направило впечатление да е заличил нещо,даже напротив стоеше като театрална маска.Но аз съм на принципа проба-грешка...докато не пробвам и не се убедя сама не мирясвам,така че предцени си добре сама.
Общо взето по Телешопа предлагат само боклуци-рекламен трик...

# 7
  • Мнения: 916
мими23, приятелката ти пробвала ли е дали е водоустойчиво?

Кукличка* , чакаме отзиви Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 645
мими23, приятелката ти пробвала ли е дали е водоустойчиво?

Кукличка* , чакаме отзиви Simple Smile

Ами нищо не ми е споделила,което говори от самосебе си колко доволна е останала Mr. Green

# 9
  • Мнения: 411
Говорих с една позната случайно за instant cover.Та тя казва,че нейна приятелка си го била поръчала,не разбрах кога,и се оказал пълен боклук,бил по-зле от обикновен фондьотен. ooooh! Направо ме обезсърчиха. Cry
Какво да правя сега? Tired Как ще си нося дрешки,които показват коремчето?Ами на морето?!Трябва ли да си купя цял бански?! smile3514 А имам половинки прашка,които си обичам много. Crossing Arms
Честно,вече ми се плаче...

# 10
  • Мнения: 916
Другият вариант, за който се сещам, е да си направиш временно тату на стриите, но и цял бански не е лошо. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт