Елекрическа кана за вода

  • 11 358
  • 49
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 441
Каква електрическа кана използвате? Гледах, че има от 25лв. и от 100 лв. Само марката ли има значение за разликата в цената?

# 1
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз имах до скоро една "куча" марка и ми вършеше перфектна работа, само дето пластмасата беше някаква гадна и като престоеше водата в нея, замирисваше на пластмаса, така че преди всяко ползване я изплаквах и пълнех с прясна вода.
Сега имам Филипс и съм много доволна. За мен поне разликата е в качеството на пластмасата, иначе загрява водата също толкова бързо.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 302
нашата е Аляска и беше 12лв. , а на майка е Елит и свети . Нямаме оплаквания а се късаме от ползване.

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Нямам си идея каква е разликата, за справка ние имаме Бош, върши чудна работа, има си поставка, т.е. самата кана е без жици и се разнася из цялата къща. Има разни лампи и индикатори и писка като е готова и се излючва.

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 17:05 от Камамбер

# 4
  • Мнения: 5 001
Моята е куча марка... "Sapir" .Много съм доволна...загрява бързо,изкючва си се като се загрее(заври ) водата,пластмасата е готина не мирише...Супер!

# 5
  • Мнения: 6 039


Ползвам тази от няколко години. Много съм доволна. Стопля водата поне  два по- бързо от една друга, която имам в офиса.
Не мирише, не се оцветява /понякога запарвам чай в нея/
http://home.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=09003221&cat=3195&shop_id=18

# 6
  • Мнения: X
Имам три/подарък са ми/ и мога да те посъветвам да си вземеш от алпака/в смисъл да е метална самата кана/,защото наистина пластмасовите малко мирисват/а и по-лесно се чисти метала...аз например най-много си ползвам едната,дето е с вградeн в дъното нагревател/понеже на другите все им побеляват реотаните от котления камък/,прецени си и вместимостта според това колко души сте и честно казано не мисля,че марката е от чак такова значение,по-важно е да имат сервиз.....Иначе това е eдин от най-ползваните уреди вкъщи/особенно покрай децата-чай,преварена вода...като ходим на почивка също си я нося..../

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 19:44 от Анонимен

# 7
  • Мнения: 4 916
Няма разлика между евтина и скъпа електрическа кана. Преди години бяхме купили една Аляска с реотан от Метро - 12 или 13 лв., много бяхме доволни от нея, но от толкова ползване за 3-4 г. издаде багажа. Сега сме с Филипс с вграден нагревател - беше около 90-100 лв., пак сме доволни.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 174
Не ползвам ел.кана, но наскоро купувахме на свекърва ми такава - Браун, 1л. и струваше 75лв.Избирахме я по вместимост и дизайн.
Точно тази вечер й гостувахме и за каната си говорехме - много е доволна. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 830
Добре!
Какви са предимствата и недостатъците на ел. каната и предимствата и недостатъците на диспенсера? Embarassed Rolling Eyes

Аз пък предпочитам диспенсер. Тази ел. кана нямам идея какво представлява newsm78

# 11
  • Мнения: 6 039

е сега пък филипс...
моята е Siemens, абсолютно същата, пак на porsche design съм я виждала в Германия, но  Bocsh
нямаш никаква гаранция, че филипс в случая са открили топлата вода......

# 12
  • Мнения: 1 632
Аз имам тази от няколко години на ТСМ http://tcm.dir.bg/_wm/catalog/item.php?did=14710&df=35304&dflid=3,и съм супер доволна.Преди това имах куча марка пластмасова,но завираше много по-бавно.

# 13
  • Мнения: 329
Аз имам най-обикновена Сапир, върши ми чудесна работа, откакто сме се родили, нося я навсякъде...но ако си взимам нова, ще избера по-добър дизайн, нещо инокс.

# 14
  • Мнения: 22 521
А за какво ползвате каната?Аз нямам такъв уред,ползвам микровелето за затопляне на вода.

Общи условия

Активация на акаунт