Черноморец

  • 16 307
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Някой ходил ли е в тези бунгала да сподели дали е доволен?

# 1
  • Мнения: 513
Препоръчайте ми семеен хотел в Черноморец?Както и ми споделете впечатления от селцето  Simple Smile
Благодаря предварително Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 366
Вила "Спика" ти препоръчвам горещо.
http://www.bgglobe.net/index.php?l=0&mi=1&s=-1784

# 3
  • Мнения: 4 358
Изглежда добре. А селцето не е ли много малко.Има ли заведения достатъчно където да се хапва и т.н newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 2 181
хотел Спика и на нас ни е слабост.Бяхме там миналата година,тази отново резервирахме там.По мили собственици до сега не съм срещала.Всеки ден се почистват стаите,мият баните,сменят бельото.Има къде да се хапва,много спокойно е.Като искахме блъсканица отивахме до Созопол и др. такива.На плаж ходехме на Градина-плитко и чисто моренце,даже плуват рибки.

# 5
  • Мнения: 1 175
Аз се чудя дали да направя резервация за хотел РОЗА.Отзивите от почивалите миналата година са твърде противоречиви.Но все пак при мен определяща е и ниската цена.Не очаквам чудеса за храноден 47лв. и все пак ще чакам мамите почивали там да споделят впечатления.

# 6
  • на пистата
  • Мнения: 5 833
стига де ooooh!то тоя хотел по-скъп от квартирите в созопол,ние си резервирахме от 20.06 в созопол за 40лв на стая която има спалня,диван и други, ей тук ако някой го интересува http://www.sozopol-hedi.com/index_bg.html

# 7
  • София
  • Мнения: 2 181
Много ясно че хотела ще е по-скъп от квартирите ooooh!
Аз нещо не мога да разбера постинга ти в тази тема.Момичето пита за Черноморец и отговаряме Peace.

# 8
  • на пистата
  • Мнения: 5 833
и аз отговарям,много яно,че ще е по-скъп ,но на кое newsm78на смотаното село ли, Stopхайде моля ти се не сравнявай черноморец със созопол или несебър където цените пак са по-ниски от колкото в този хотел.и от квартира до квартира има разлика

# 9
  • Мнения: 1 175
Избрахме Черноморец точно защото е спокойно и тихо селце.А хотелът изобщо не е скъп като се има впредвид,че тези 47 лв.са за AL INCLUSIVE.Просто исках да попитам има ли мами почивали там миналата година и какви са техните впечатления.А за Созопол просто не ми се говори.Миналото лято почивахме на Каваците и почти всяка вечер бяхме там.Повярвай ми няма да повторя.Сега търся само спокойствие.Не искам навалици,чалга и цигания...

# 10
  • Мнения: 391
Разбира се, че има разлика от квартира до квартира, но от квартира до хотел е мнооого по-голяма. Още повече, когато момичето пита за едно доста по-спокойно и тихо селце, мисля, че е напълно неуместно да го сравняваш с навалицата в Созопол и Несебър.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 16:39 от Мишленце

# 11
  • Мнения: 4 358
Като казвате тези цени за ALL INCLUSIVE - имате предвид закуска ,обяд и вечеря ли - и как точно е организирано предполагам на блок маса.Добра ли е храната newsm78

# 12
  • Мнения: 1 175
Това е хотела http://www.alexandriatravel.bg/02/923-95-09/hotels/view.html?hid=6550 Храната е на блок маса,но нямам представа дали е вкусна.Именно за това събирам мнения тъй като и миналата година хотелът е работил при същите условия.Опасявам се да не би да има някакви скрити такси,доста евтино ми се струва.Дори за малкото селце Черноморец.А за квартира и дума не искам да чуя.Преди години ходихме в Поморие и случихме отвратителна хазяйка.Докато наехме квартирата беше божикравичка,а после направо ни съсипа почивката.Постоянно имаше претенций към децата да пазят тишина,тъй като зет и работел нощна смяна и трябвало да почива през деня.Кошмар.От тогава предпочитам да спя на палатка,но не и в частна квартира.

Последна редакция: нд, 01 юни 2008, 22:07 от katka72

# 13
  • София
  • Мнения: 4 884
Ние резервирахме стая в хотел "Роза" за почивката ни тази година. Направихме го заради мнението на наши познати, че "миналото лято са изкарали чудесна почивка там." Лични впечатления нямам. Нооо ще имам след като се върнем оттам. Можем да сформираме една форумска група даже. Simple Smile
Досега винаги сме почивали в Приморско. Обаче и аз не издържам на денонощната чалга и тийн навалицата, които са на всяка крачка. Затова тази година заложихме на Черноморец. За добро или за лошо. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 690
Черноморец определено вече не е спокойно и тихо селце  Rolling Eyes в сравнение с предишните години  Rolling Eyes но навсякъде по Черноморието е така - спокойствие има или много на север или много на юг ... казват, че синеморец е все още "доста забутано място" - т.е. там наистина има спокойстие

Общи условия

Активация на акаунт