55-та изумрудена американска тема

  • 13 354
  • 305
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386


Линк към 54-та тема

AZ
benson10 - A.J. - 5/9/2007

CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско 
Зора - дъщеря-Сан Франсиско 
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle - 6 nov 2007
Winx - Los Angeles - син

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси
sofkobofko - Дани - София/Сейнт Питързбърг
 
GA
victoria - Елла- 12/19/2005 - София/Атланта
4baby -  Антоанета -8/22/2006 - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо 
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София ,деца - Деница и Лъчезара
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани -4/11/ 2006 - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
Indiana_007 - Ангелина

MN
Biz (Бистра) - Мартин 11/25/2005
Atti - Сейнт Пол - Константин, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida)-22 септември 2001 и Матю(Matthew)-18 май 2007
 
NJ
sipirumi - Иво - 1/7/07 - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси 
блажка- 2ма сина
Jenna - Нолън 

NY
hotmama73 (Елица) - Рада 12/13/2005 - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин -5/24/2003; Елена- 8/24/2006 - Варна/Албъни

NC
MissZ- Лекса и Крис
МVK- син

OH 
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Ружа - Лора , Марта 

РА
Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания

WA
Liann (Ани) - Деси 2/6/1992; Кристина- 5/5/2005 - Пловдив/Сиатъл
Evanescent- Стара Загора-София-Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

# 1
  • Мнения: 2 185
Позакъснях в предишната тема с изказването  Crazy , ама поне тука да се запиша навреме  Laughing

# 2
  • Мнения: 2 253
Цъф и аз на първа страница.Времето е чудесно, малкият спи.Лалетата ми цъфнаха.Красота.Много ми харесва думата изумруд.

# 3
  • Бостън
  • Мнения: 13 361
тва с'а не е честно - лишавате публиката от шанса да прочете мнението ми  Mr. Green Mr. Green

Цитат на: benson10 в сряда, 23 април 2008, 14:00

 "МАй само аз съм била с късмета да видя  "милите" обръщения "

... aaa, не само ти   и аз - хем се вбесих, хем се смях - че то цяла тема стана от спекулации колко сме се увълчили по отношение на новопристигащи, как човещинка няма в нас, как не даваме шанс на хората да стартират - и в края на краищата лъсна голият г...з на истината 

... обаче парен каша духа, та и аз съм се зарекла да си държа устата затворена и да не дискутирам по определени теми, ... ама пак не устисках да не му кажа на бат биснесменина, че е лъжец и измамник, пропуснах, че е тъп и стиснат... а безотговорността на мадам бременната отдавам на хормони, а не на липси, щот съм пич   Mr. Green


Не обещавам да чакам до 55тото енивърсъри та да се накича с изумруди /другото им име е смарагди  Heart Eyes ... нали трябва да накарам мъжО да се почуства спешъл, бре  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 478
КТБ, мерси за линка, имат супер оферти. Едно само не ми е ясно. Малката е на 2, трябва ли да и плащам билет за самолета? Защото аз знам, че  такива малки на междущатски не ги таксуват, но може и да бъркам. В единия пакет ме таксуваха за двама, а в другия въпреки че е безплатно за децата ме таксуваха за 3-ма, та се зачудих защо newsm78.

# 5
  • Мнения: 1 173
Агент споко, аз го прочетох Mr. Green
 Их как ме е яд че не я прегледах снощи онази тема , да видя аз как са ме наричали там. Ама по добре , че и аз като Бенсън щях да запаля фитила ...по добре да не пада толкова човек. то си личеше още в началото че , мацката и "хал хабер си няма от нещата" , ама чак пък на "патки и свине" да се обиждаме ooooh!
 Пък той бизнесмена-сергия на морето-баси бизнеса(от коментарите и го разбрах де Mr. Green). Живи и здрави , да вътрят Х'америката , ама да не се правят на "пичове" , щото ние ги знаем тези неща , не пасем трева. Да не се лъжат хората в Бг , че има и такива които ползват форума за информация.
Clairette какви ядки бре човек има каквито си поискаш, цели , накълцани(на различна големина), в черупки. Ще има за тортите , не бери грижа WinkТандури не си изтървала много , не се ядосвай.
 Айде стига толкова от мен днес.Аз 5 дена не писах сега гледам да наваксам.
Оле Тина стига бре човек. Сутринта ме размечта , сега и ЛАЛЕТА. Как ги харесвам , особено сутрин като са леко затворени-напомнят ми на градината на село на баба едно време. Красоти.

# 6
  • Мнения: 2 185

Clairette какви ядки бре човек има каквито си поискаш, цели , накълцани(на различна големина), в черупки. Ще има за тортите , не бери грижа Wink
Хаха Рая, какво ме направи  Laughing, не за тортите  Laughing- не ям месо и затова замествам с ядки, ама трябва да не са печени и да са без сол, та затова разпитвам  Rolling Eyes . Но щом казваш, че има-няма да нося от тук. То иначе аз почти съм го помъкнала фондана за тортите, че имам около 1кг и ще ми изсъхне докато се върна  Laughing

# 7
  • Мнения: 2 563
Да споделя какъв забавен правописен бисер видях в една тема за домакинска помощ от мъжете. Мие 4ений хвали там една жена благоверния си.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 386
Агент, прости ми, че прекъснах мисълта ти. Laughing
Хиър, липсваше ми, пиши по-често. Как сте, как прекарвате дните сега? Мина ли корема? Оправи ли вили-мотовилите вкъщи?
Клеър, какви фондани, какви ядки, бре? Joy Ако ти остане място замъкни и 20-тина Милки на мъжа ми, че куфарът ти е бездънен явно.  Laughing
Гледам шоуто на Азис, гадост и половина, но дават любимият ми Асен Блатечки. Направо сърцето ми пада в гащите като ходя на театър и кино с негово участие.  Heart Eyes И Я-Я е там.
Ох, никой ли не знае за тоя статус и GRE?

# 9
  • Мнения: 1 800
Да споделя какъв забавен правописен бисер видях в една тема за домакинска помощ от мъжете. Мие 4ений хвали там една жена благоверния си.  Mr. Green

ех, не, не мога Joy Joy

агентке, четох те теб, след твоето изказване бяхме патки заспали и то гет а лайф... след моето (понеже му казах, патките другаде да търси) станахме "не патки, а свине" Mr. Green , тогава заигра магическия бутон Wink
имаше изказване, че не те, ами мексиканците ни яли парите, ама той великия бизнесмен използва същите социални програми като бедните мексиканци Crazy простотия до шия ooooh!

ева, за кой статус питаш? за онези от темата или? браво за новата тема и хубавото заглавие Hug

изгонете ме, от два часа уж торти търся, намерих бейкъри с фанси къпкейкс и реших проблема с торентите Laughing

ух, отивам то гет а лайф, че не може така  Crossing Arms Laughing


Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 23:07 от benson10

# 10
  • Мнения: 2 185
Клеър, какви фондани, какви ядки, бре? Joy Ако ти остане място замъкни и 20-тина Милки на мъжа ми, че куфарът ти е бездънен явно.  Laughing
 Laughing Ох, оспамих тотално темата с мойте глупости шЪ извинявате  Blush . Аз да му замъкна на мъжа ти, ама вече съм нарамила едно кашонче с вафли Хипер за моя  Crazy . А пък Азис ми беше съсед 3-4 години, прозорците на хола ми гладаха в неговите, тъй че не можеш да ме впечатлиш с туй оплакване- все ще изтраеш едно шоу  hahaha
  Joy

# 11
  • Мнения: 405
Ева, не знам много за екстеншън програмите, но като правило най-точно инфо ти дават ако им пишеш или се обадиш.

Клерет, за ядки най-пресни ще намериш по heath stores или от сорта на Whole Foods, защото има по-голям оборот и не застояват. Ако пък си близко до някой фармерс маркет, там може и сурови с черупки да се намерят, няма по-голямо удоволствие. Simple Smile

И аз видях снощи писанията в "онази" тема, ама по-скоро ми стана тъзно за хората - колко има още да ги блъска живота тук.....


Хайде и аз като бенсън изчезвам  Laughing

# 12
  • Мнения: 2 253
Що пък казвате/пишете де, "оспамих темата"?Т'ва си е една спамо-чат тема на американките.Разтягайте си локума, к'во се правите.
 И, гоу гет а лайф,а Mr. Green

# 13
  • Мнения: 523
Здравейте, гледам имало допълнително развитие по темата за ражданията. Не съм успяла да го видя в оригинала. Както се оказва, става дума за измама. Не мога да пиша повече в онази тема и ще го напиша тук. Гледам, че авторката е на гости при роднина, който е легален в САЩ. Да роди по живо и здраво, но да не се учуди роднината, ако му пристигнат сметки за плащане. Предполагам, че неговия адрес са дали в болницата. Може и да си има главоболия после, но да се оправя щом си е канил гости да раждат.

Друго ми е чудно, как са я пуснали да влезе в САЩ, бременна с турист. виза. Яд ме е наистина, защото на майка ми, която наистина тук си е на гости, няма да работи нелегално, да пресрочва и т.н. са и правили проблеми на летището. Но това им е имиграционната система. А всъщност може и да се скрили този факт.

Още нещо, не е лошо авторката да вземе да се извини официално на тези, които е обидила във форума, защото тук не сме анонимни. Нищо чудно някой да събере информацията която е дала във форума и да пусне сигнал до американското посолство. Току виж я идентифицирали и после да си няма главоболия. Не виждам нищо почтено в това да се гордееш и размахваш факта, че си фалшифицирал документ и си дошъл да родиш без пари в САЩ.  Ако някой в България това го има за нещо нормално, то тук се води за престъпление и се наказва от закона.

Иначе аз изобщо не се отказвам от това, което писах по темата. Не съм защитавала тази категория хора, а съвсем друга. Това си го казах още тогава в постовете ми. Който ме разбрал, разбрал.....

# 14
  • Мнения: 8 163
Гледам, че авторката е на гости при роднина, който е легален в САЩ. Да роди по живо и здраво, но да не се учуди роднината, ако му пристигнат сметки за плащане. Предполагам, че неговия адрес са дали в болницата. Може и да си има главоболия после, но да се оправя щом си е канил гости да раждат.
Лелей, соснооо! Ама вярно, то все някой ще трябва да поеме разноските. Кой ще луд да направи здравна застраховка ей така, безплатно, само заради овалната форма на корем в 8-9 месец? Пък болницата била първокласна... От сите българи само тез двамата ги чакат с отворени обятия, честно.

А на к'во викат "родилен дом", че не разбрах. Аз мислех, че тука има само hospitals и birthing centers...
Не вярвам да се извинят. Те ни смятат за домашни животни и едва ли ще ползват пак Форума newsm74. Па и съвети ни дават как да живеем. Т'ва да му се смееш ли, да плачеш ли?

Ева, накара ме да питам Гугъл кой е Асен Блатечки  Embarassed и ме изненада, че Азьо има собствено шоу. К'ви са темите? След 23:00 ли го дават (какъвто е извратен Sick)?

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 23:51 от Фея-кръстница

Общи условия

Активация на акаунт