Кога да подам документи за детска кухня и м&#

  • 750
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Не знам дали точно това е форума, но така се ориентирах. Имам няколко въпроса, дъщеря ми е на 6 месеца и се питам кога трябва да я запиша на детска кухня и къде?Понеже по местожителство се водим в Овча Купел, но живеем в жк.Гоце Делчев, мога ли някъде от тук да взимам и от къде?
Другото, което искам да попитам е, ако ми се наложи да започна работа(недай си боже) септември-октомври и малката е на годинка, дали ще успея да я запиша някъде  тук, въпреки че не съм кандидатствала в сайта за яслите? Дано не се налага де, но за всеки случай да знам...
Благодаря  bouquet

пс.Знам, че кандидатстването стана само по електронен път и от тази год. 2008 е за учебната 2008-2009г, питам дали има отворени вратички и тн. или някой с проблем като мен.

Последна редакция: чт, 24 апр 2008, 09:33 от forever

# 1
  • Мнения: 5 255
За детска кухня - колкото по-рано толкова по-добре  Peace
Тук са повечето адреси  Wink

# 2
  • Мнения: 47 888
За кухня зависи от района- в нашия квартал има само две кухни и се чака повече, отколкото за ясла
Иначе е за деца над 10 месеца
За детска ясла се кандидатства през януари с молба до директорката, а за яслена група в ОДЗ- през сайта, така че май само през сайта имаш шанс
Яслата е също над 10 месеца

# 3
  • Мнения: 98
Ех, но тези адреси и кухни са от 2002г, няма ли по-близо, аз живея между Южния парк(Сребърна) и ул. Луи Айер, има ли някой който да  знае кухня някъде тук?
През сайта знам, аз записах детето на една приятелка, но тогава не мислех, че може и моето да трябва да записвам, а доколкото знам свърши това със записването.

# 4
  • Мнения: 47 888
http://www.sofia.bg/templkomp.asp?ime=KDH%7D&title=Столичен%20компас&pathtitle=zdravek&opis=Здраве

# 5
  • Мнения: 363
Ами аз подадох миналия месец, а виж .линийката ми.74 номер съм Laughingскоро 6те се пробвам и за ясла да подам.Моят съвет е да побърза6,4е е стра6на работа,докато ти доиде реда детето ве4е 6те яде об6та храна  chef

# 6
  • Мнения: 98
Благодаря на Пролетна фея за адресите, намерих къде срещу Южния парк...малко в другия му край де...
А марти24 за къде подаде, за кухня ли? За ясла има ли смисъл да пробвам....

# 7
  • Мнения: 363
Ами винаги има смисъл,за6то да не се пробва6.Аз подадох ж едн аясла на ул.ГЕО МИЛЕВ.Чувала съм много добри отзиви за храната там,а и е залепена до блика на моите родители,на мен също мие близо и така..Препоръчвам я с 2 ръце  Peace

Общи условия

Активация на акаунт