Питане за крема против стрии на Galenic

  • 2 094
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Много ми го нахвалиха тоя крем, но тъй като не е от евтините ми се ще да чуя и вашето мнение за него. Започват да ми излизат стрии по вътрешната страна на бедрата и по кръста отстрани. Така, че ако кажете, че е добър ще си го взема.

# 1
  • Мнения: 493
Всичко зависи от типа кожа,ако е предразположена към нацепване нищо няма да те спаси  PeaceПрепоръчвам ти добре да хидратираш кожата,аз лично ползвах и кремове против стрии но ефекта беше ...ooooh!

# 2
  • Мнения: 817
И аз мисля, че при мен положените няма да е много добро накрая  Sad Засега нямам стрии по корема и гърдите, ама все пак ми се появявт в някои участъци на тялото

# 3
  • Мнения: 750
Много ми го нахвалиха тоя крем, но тъй като не е от евтините ми се ще да чуя и вашето мнение за него.
Ами,след като много са ти го нахвалили,какво още искаш да чуеш за него.
Моментален ефект няма.
По добър е от много други.
Хем искаш да нямаш стрии,хем пари не ти се дават!
И ти какво,чакаш да ти се появят стриите за да започнеш да се мажеш ли?
Майката му е да ги 'тушираш' преди да са цъфнали.
Ако искаш моето мнение,то е-продуктът е добър.Ползвах го по време на бременеенето си.Доволна съм и то много.

# 4
  • Мнения: 817
.ДЖЕЙН., питам, защото:
1. И за Мустелата много положителни отзиви съм чула, пък се оказа пълен боклук.
2. Искам да чуя мнението на жени, които са били бременни, а не на някой просто си се е мазал за пофилактика, и да знам, че нямам моментален ефект и се изисква търпение.
3. Парите съм решила да ги дам, ако наистина няколко мами потвърдят, че този продукт им се е отазил добре.
Благодаря все пак за мнението, защото все пак виждам, че си останала доволна от този продукт, което ме интересуваше  Peace

# 5
  • Мнения: 493
Само да добавя,че забравих-моя преятелка ползваше същия крем и резултата беше никакъв...нацепи си се цялата ooooh!

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Щом са съвсем нови трябва бързо да реагираш. Казват, че ампулите на Лиерак действат страхотно. Аз лично ги ползвах 2 месеца без грам ефект, но моите стрий са стари.

# 7
  • Мнения: 2 068
Щом са съвсем нови трябва бързо да реагираш. Казват, че ампулите на Лиерак действат страхотно. Аз лично ги ползвах 2 месеца без грам ефект, но моите стрий са стари.

до колкото знам тези ампули правят стриите по светли и така те стават трудни за лекуване
само лилавите са податливи на заличване  Peace

аз нали съм си упорита и ще кажа пак че не е до кожа
Появата на стрии се предизвиква от прекомерното наличие на кортикостероиди в кожата.

а щом ти го хвалят мажи се с него ако не подейства пробвай с нещо друго ....... и така докато не ти писне да се мажеш  Mr. Green
стрии се заличават но много трудно  Peace
и пий витамини

# 8
  • Мнения: 236
Ако си прездразположена -ще ти се появвят стрии , но можеш да намалиш размера на бедствието!Аз си имам доста стрии от пубертета по дупето и кръста, и честно казано си мислех , че ще стана трагедия по време на бременността, затова се мазах и сутрин и вечер !Появиха ми се на гърдите , в родилният дом , защото бях зле и не можах да се мажа , а гърдите ми се "наляха"за една вечер!Супер съм доволна от маслото на Икаров против стрии (около 5 лв и нещо), мазах се и с Мустела , но смятам , че маслото е по -добро.
Действай сега докато е рано , защото още си 16 седмица , и внимавай с кг, качвай равномерно Naughty Naughty,

# 9
  • Мнения: 236
Kalaka ,от какво зависи наличието на кортикостериоидите в кожата???Иначе и аз знам , че трябва да се внимава с използването на кортикостероидни кремове , защото изтъняват кожатата и има опасност да се появят стрии??

# 10
  • Мнения: 256
В началото на бременността ми го използвах, кожата ми винаги е била мазна и нямах стрии. Но въпреки старателното мазане два пъти дневно ми се появиха стрии по бедрата. Смених го с кремчето на Авент, за сега съм доволна.

# 11
  • Мнения: 2 068
Kalaka ,от какво зависи наличието на кортикостериоидите в кожата???Иначе и аз знам , че трябва да се внимава с използването на кортикостероидни кремове , защото изтъняват кожатата и има опасност да се появят стрии??
ето цялата статия  Peace

обаче не мога да намеря как действаха витамините на кортизона  Close имаше го някъде написано .....много ме е яд  #Cussing out
другото е  Mr. Green
Смехът намалява стресовите хормони - кортизон и адреналин, и увеличава съдържанието в кръвта на хормона на щастието – ендорфина.
 Joy Joy Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 889
   Хех точно същото ми нахвалиха и на мен ! Чудя се дали да си го взема, по принцип кожата ми е мазна и още с нищо не съм се мазала, ама е време да почна де.
   Колко струва в Бг ? В ягодката е 33 $.  Peace
 

# 13
  • Мнения: 750
Сори за оффа ама....не ви ли стигат стриите по бедрата,че тръгнахте и по аватарите да си ги слагате! Crazy

# 14
  • Мнения: 2 068
Сори за оффа ама....не ви ли стигат стриите по бедрата,че тръгнахте и по аватарите да си ги слагате! Crazy
Joy Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт