Боя за сладки,въпросче.

  • 3 362
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 272
Трябва ми боя за сладки, но нямам в момента. Та се чудих дали не мога да използвам боята за яйца?! newsm78 Вие като по-специалисти , какво ще кажете?

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
И мен ме интересува,защото в Плевен никъде не се продава сладкарска боя. Всички големи магазини обиколих и няма. Казаха ми ,че боята на която пише,че е безвредна става,но се притеснявам.

# 2
  • Мнения: 30
Тази седмица търсих и аз,но никъде не можах да намеря.Страх ме е да използвам боя за яйца за сладките.Ако някой знае къде в София има  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 550
Тази седмица търсих и аз,но никъде не можах да намеря.Страх ме е да използвам боя за яйца за сладките.Ако някой знае къде в София има  Simple Smile

аз преди час си купих
ул. Три уши 5
зад Съдебната палата, началната спирка на трамвай 5
магазинчето е мъничко (има табелка на него - чай, билки и тн)

# 4
  • Мнения: 27
Момичета, аз използвам разтворимите безалкохолни като step, tang, bolero и т.н. Вярно е, че и те са пълна химия, но ги намирам за приемливи, а ги има във всеки магазин. Hug

# 5
  • Мнения: 30
Много ти благодаря Марче ,отивам веднага.

# 6
  • Мнения: 5 977
Момичета, аз използвам разтворимите безалкохолни като step, tang, bolero и т.н. Вярно е, че и те са пълна химия, но ги намирам за приемливи, а ги има във всеки магазин. Hug
И аз така...пък и си имат ароматче, което също придава някакъв вкус на сладките, тортите и т.н.  Peace Peace Peace

# 7
  • Мнения: 1 505
Аз си направих моите сладки с глазура,която оцветих с боя за яйца,на която пише,че става и за сладкарски цели.Половината от тях си ги хапнахме и нищо ни няма все още.

Общи условия

Активация на акаунт