Как така му изчезна апетита...???

  • 1 006
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Тука от известно време Дарин няма почти никакъв апетит.Преди иси изяждаше всичко,което му сипя,а сега - хапне 2-3 лъжички и край.Направо започнах да се притеснявам! Най-често използваната думичка беше "Ам - ам",а сега изобщо не я казва,папкаше си и си е добре оформен,но н е  е дебел. Зъбите вече изникнаха (дори и като пробиваха не е имал липса на апетит) - останаха само последните кътници...
Моля споделете,ако някой се е сблъсквал с този проблем!!!
п.п. Видимо не е болен,няма Т....

# 1
  • София
  • Мнения: 593
Може да е период newsm78 Малката миналата седмица ядеше от всичко по 2/3 л. и рев.
Тази изяжда всичко в купичката Rolling Eyes
Не го насилвай прави му по-често любимите неща и дано нещата се оправят Peace
Успех Hug

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И моят син лятото имаше такъв период - все иска да е навън да играе и не се сещаше за ядене Така беше 2-3 седмици,след това нещата се нормализираха  Peace

# 3
  • Мнения: 5 401
И според мен е период щом като казваш, че е здрав!  Peace В никакъв случай не насилвай детето, не му размахвай вилицата под носа, не му предлагай 100 неща и не го заплашвай с разни небивалици.  Peace

Каби имаше един такъв силен период (цял месец и повече), но оживяхме всички!  Wink

# 4
  • Мнения: 1 671
И аз мисля, че е период. Моят синковец е голям змей, но от време на време стиска устни и отказва да се храни за по 2-3 дни. Оставям го да прави каквото иска и след това пак започва да налита на храна.

# 5
  • Мнения: 1 877
Благодаря за успокоителните думи! Дано и на нашия да му е период,защото вече си имам едно злоядо!

# 6
  • Мнения: 1 254
пеиод е, ще отмине. И моят син беше така повече от месец, даже пуснах тема по въпроса
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=283669.0
и ме успокоиха момичетата. Честно да ти кажа, когато аз се успокоих и не го насилвах да яде той лека полека си прояде пак според апетита  Hug

# 7
  • Мнения: 3 376
Моя син много често ги има тези периоди,последния продължи близо 2 месеца,че и повече.

Не го насилвам,ако не иска да яде-не му давам.Само АМ не отказва и досега основно това яде.

Като виждам,че е здрав и жизнен не се притеснявам.

# 8
  • Мнения: 8 207
И Виктор е на такива периоди. Има седмици, когато яде като змей. След това настъпва период, когато уж вика "Ам,ам. Много съм гладен", а после хапва 2-3 лъжици и само си играе с храната. И сега е в такъв период. А в яслата го хвалят, че добре си хапвал, но вкъщи почти нищо не вкусва.

# 9
  • Мнения: 2 374
И според мен е период,ще отмине Peace

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
И според мен е период,ще отмине Peace

И аз така си мисля.А и сега времето изведнъж се стопли, аз самата също нямам такъв апетит.Не се притеснявай  Hug

# 11
  • Мнения: 3 929
Наистина изглежда, че няма нищо обезпокоително, щом е здраво и енергично детето. Във всички случаи има такива периоди, когато на човек не му се яде. Изчакай още малко време да мине, ако нещата останат така или се задълбочат, тогава се притеснявай.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами те кътниците са най - гадни...  ooooh! И ние сме на тоя хал и с това си го обяснявам.

# 13
  • Мнения: 8 999
Просто период. Моите деца също минаха на няколко пъти през такива неящни фази. Нормално е - и на мен не винаги ми се яде първо, второ и трето всеки ден.

# 14
  • Мнения: 1 428
И според мен е период.Ние сме така от 4-5 дена.Също така пие много вода.

Общи условия

Активация на акаунт