за повторните бракове

  • 1 896
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Омъжих се много малка на18,имах труден живот но това не ме спря на 21 да забременея с втотото си дете.Тъкмо когато си мислех че всичко вече се е наредило-имам си семейство,деца и дом -съпругът ми почина при катастрофа.Бях само на 22г,а трябваше сама да се грижа за всичко -за децата,за прехраната им-беше направо ад.Много ми беше трудно,нямах подкрепа от никого,нито от моите-нито от неговите.Така се беше случило че той държеше да е независим от никой и не даваше на родителите ни-нито на неговите,нито на моите да ни се бъркат в живота.Имахме си всичко,живеехме на село и си гледахме и животни и си произвеждахме в градината всичко.Но когато той почина всичко свърши-моите родители не искаха да поемат отговорноста за две деца,а неговите просто решиха че всичко наше просто си остава за тях и за неговият брат.Няма да говоря за всички трудносто през които минах-тежка чернодробна операция-но нямах пари и на десетия ден от изписването ми от болницата започнах работа в едно барче,неговите родители ми съобщиха най отговорно че нямат пари за паметника ,проблеми,проблеми,просто не искам да си спомням.Много обичах Жоро,все още си го обичам но ми беше трудно сама.След близо 3г,се запознах със сегашният ми съпруг-благодаря на господ че го срешнах.От първият ден той прегърна децата ми и няма да забравя думите му-Не ме интересува кой какво говори-и от тогава не е спрял да се грижи за нас.Тъй като той беше ерген,решихме да си имаме и собствено дете.Впетия месец ми казаха че съм бременна с близнаци,и ето ни родители на четири деца.Много ни е трудно,сами си ги гледаме,но всичко е много скъпо-за храна,облекло и всичко друго.Винаги когато наближават рождените дни на големите си казвам какво ли щеше да бъде ако Жоро беше жив,да ги види и да се гордее с тях,но после осъзнавам че нямаше да имам близначките.Имали и други като мен,посъветвайте ме какво да правя защото усещам че на моменти се раздвоява меду двама -единият който е до мен и единият който вече го няма но още ми липсва.

# 1
  • София
  • Мнения: 6 302
Ивка, искам да те поздравя за всичко, което си постигнала. Можеш само да се гордееш с четирите си деца. Разбирам, че ти е било много трудно, но хубавото е, че си намерила наистина прекрасен човек, който се грижи за теб и децата от първия ти мъж. Повярвай, такива хора са рядкост. Съжалявам за загубата на първия ти съпруг. Но моят съвет е да мислиш по-малко за него и повече за сегашния. Първият никога няма да се върне, а вторият е този, който е до теб сега, в добро и в лошо. Бъди силна, грижи се добре за децата си и вярвам, че Бог ще е с вас!

# 2
  • Мнения: 315
страшна трагедия си преживяла!явна си благословена, щом в един живот си намерила двама свестни мъже.мисля, че първия ще е щастлив за теб и децата, че имате до себе си свестен човек.не си докарвай насила вина!

моя приятелка загуби съпруга си бременна с първото им дете/при катастрофа/.детето сега е първи клас, но тя не може да намери свестен "татко" за съкровището си.
тя има само майка/пенсионерка/, свекър и и свекърва и живеят в провинцията и са възрастни хора /инвалиди/.въобще -помощ отникъде.
намери някакъв мъж, излизаха заедно, а после той и казал, че ще живее с нея, НО БЕЗ
ДЕТЕТО!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
естествено, тя заряза хубавеца!

въобще, пожелавам ти щастие - на теб и на семейството ти.поздрави този великодушен мъж  и бъдете щастливи вие и децата !!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 216
Много се радвам че има такива силни жени като теб дето вместо да ревът и да оплакват тежката си съдба са намерили сили да продължат напред HugИ още повече се радвам че има мъже на тая земя като сегашния те съпруг дето не им пука какво ще кажат хората и са приели отговорността да се грижат за чужди деца Simple SmileА за бившия ти ще ти кажа-никой не те кара да го забравиш.За него винаги ще има място в сърцето ти-там някъде Hug

# 4
  • Мнения: 2 237
Ужасно се радвам за теб ! Hug
Да сте живи и здрави и дълги години да се обичате !
  bouquet

Нормално е да се раздвояваш.Пази спомените от първия си съпруг,но не позволявай да пречат на връзката ти с втория.

# 5
  • София
  • Мнения: 175
Да сте живи, здрави и много щастливи! Сигурна съм, че Жоро те вижда и се гордее с теб   bouquet

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз съм сигурна, че Жоро би бил доволен от това че си намерила човек с който да споделяш живота си...от това, че намираш начин и сили да бъдеш щастлива въпреки трудностите през които си минала...Болката никога няма да отмине, но ти имаш право да продължиш живота си...заради теб, заради децата ти (всичките) и заради човека който те обича сега....

# 7
  • Мнения: 1 447
За мен ти си една страхотна силна жена която се е справила с не  малко трудности.
Много се радвам,че си намерила сили да продължиш на пред,ако бях на твое място не знам
дали щях да мога да продължа.Бъдете живи и здрави цялото ти семейство и се обичайте
много.

# 8
  • Мнения: 2 309
Евала, че си човека, който си  bouquetпокойният ти съпруг винаги ще живее в сърцето ти, все пак не е като да те е зарязал, а смъртта ти го е отнела. Нормално е да го обичаш все още. Но място за разкъсване няма. Съпругът ти сега е един.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Да отглеждаш 4 деца за мен си е геройство - и за двама ви говоря Peace

# 10
  • Мнения: 23
Възхищавам се от теб и те поздравявам за това , че успяваш да се бориш и въпреки трудностите да продължаваш напред! Hug
Радвай се на това , което имаш - 4 деца и добър съпруг - това е истинско богатство ! newsm10
А двамата мъже в живота ти - не се раздвоявай , не ги противопоставяй, не ги съпоставяй. Приеми ги и двамата ! Няма нищо лошо , че ги обичаш и двамата ! Дори така е нормално ! Радвай се на живота такъв какъвто го имаш ! Въпреки големите трудности , с които ти се е наложило да се бориш, мисля , че си късметлийка!
Пожелавам на цялото ти семейство много щастие! smile3525

# 11
  • София
  • Мнения: 932
Мога само да кажа че ти се възхищавам и те поздравявам   bouquet
Аз също като marsi , ще кажа радвай се на това което имаш  Peace , бъди щастлива и продължавай напред  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 7 097
посъветвайте ме какво да правя защото усещам че на моменти се раздвоява меду двама -единият който е до мен и единият който вече го няма но още ми липсва.

Той винаги ще ти липсва, но алтернативата е да гледаш 4 деца сама. Кому е нужно, при положение, че имаш свестен мъж до себе си.

# 13
  • Мнения: 678
Горе главата!
Бъдете живи и здрави и се обичайте!  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 344
ivka.75 възхищавам ти се.
Бъди щастлива, заслужаваш го.

Общи условия

Активация на акаунт