феята на зъбките?

  • 817
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
мили майки,синът ми е на 4 години и 8 месеца.преди няколко дни забелязах,4е едното му зъб4е,долу по средата,се клати.знае ли някой време ли е ве4е да си сменя зъбките?и още нещо,на запад имат фея на зъбките.може ли някой да каже какво то4но прави въпросната фея? благодаря ви.весели празници!!!

# 1
  • Мнения: 8 917
Доколкото знам - оставя се зъбчето под възглавницата, Феята "идвала" - вземала зъбчето и оставяла паричка.

# 2
  • Мнения: 8 999
Възможно е.
Феята идва късно нощем, бърка под възглавницата, където детето е оставило зъбчето, взема го, а на негово място оставя дребен подарък, някое лакомство или парички.

# 3
  • Мнения: 118
Пък моите зъби ги отнесе враната ,някога.Безплатно при това.Язък.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ааа при нас е идвала феята на зъбките 2 пъти. Като падне зъбчето вечерта се слага под възглавничката и феята през нощта го взима и оставя паричка или подарък.

# 5
  • Мнения: 1 312
Гледай Франклин и ще разбереш Laughing
Чувствам се прецакана-моите ги хвърляха на чайката и и поръчваха по-здрави да ми донесе Confused

# 6
  • Мнения: 2 032
По времето, когато на Кали като й падна първото зъбче, нашите бяха на гости за няколко седмици. Не се съгласувахме за оставянето на паричка.
Води я след това баща й на зъболекар (профилактично) и Калина развълнувано споделила на зъболерката, че зъбната фея сигурно се е побъркала, защото три пъти наминала. Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 127
И моя син 2 пъти го посети зъбната фея Joy. Първия път беше толкова развълнувам, че сутринта на всички разказваше как го пипнала по ръката hahaha и колко много му харесала зъбчето и щяла да си прави от него гердан! Laughing

# 8
  • Асеновград
  • Мнения: 1 550
Пък моите зъби ги отнесе враната ,някога.Безплатно при това.Язък.
Peace Joy

# 9
  • Мнения: 111
И на нас ни се клати зъбче и чакаме всеки момент въпросната фея. Лошото е, че зад двата долни млечни резци са ни поникнали постоянните зъбки и може да се изкривят. Да го заведа ли юнака на зъболекар да му извадят клатещото се зъбче или да чакам да падне само, как мислите?  newsm78
Мерси, и извинете ако смятате че спам-я!   bouquet

# 10
  • Мнения: 102
благодаря ви,моми4ета.а на колко годинки падна първото зъб4е?не е ли рано?от франклин се отказах,защото се оказа,4е той няма зъби.реших да си спестя безкрайните въпроси и обяснения,защо няма зъби.ако знаете друга книжка по темата,ще съм ви благодарна.благодаря ви.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 127
благодаря ви,моми4ета.а на колко годинки падна първото зъб4е?не е ли рано?от франклин се отказах,защото се оказа,4е той няма зъби.реших да си спестя безкрайните въпроси и обяснения,защо няма зъби.ако знаете друга книжка по темата,ще съм ви благодарна.благодаря ви.
А ми то май има връзка с никненето на млечните зъби - колкото по-рано изникнат, толкова порано се сменят. На големия син първото зъбче изникна на 11м, и падна 6г и 6м - извади му го един зъболекар и уж ми обясни как да ги вадя другите ooooh!, а ма второто като трябваше да го издърпам аз - не знам кой повече го беше страх - аз и ли синът ми. Mr. Green

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И аз благодаря за информацията   bouquet ще съм подготвена когато дойде моментът Mr. Green

# 13
  • Мнения: 71
При нас феята на зъбките идва за трети път,като последният беше на Цветница.Горен преден зъб сменихме,но той се клатеше от 2-3 месеца и много и пречеше,все го буташе с пръсти .
 Като и падна първия зъб, феята и донесе 5лв.(майка ми нямала по-дребни пари) Joy.Но следващите пъти е по-скромна, по 1-2 лв оставя под възглавницата.

Общи условия

Активация на акаунт