Обрив по време на Бременност

  • 1 498
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 17
Здравейте, на всички във форума!
Имаме малък проблем. Приятелката ми е бременна и получи някакъв обрив. От начало почна една голяма пъпка която много я сърбеше. След това се появиха още четири, пет .... , а първата пъпка все още я сърби и изглежда синьо и все едно има набрало в нея. Приятелката ми се съмнява, че е от фолиевата киселина, възможно ли е това. Тя ползвала една фолиева киселина но втория път като купувала нямало от тази и купила друга....
Дано някой ме посъветва нещо.

# 1
  • Мнения: 428
Едва ли е от фолиевата киселина. Най - добре да се консултира с лекар за обрива.

# 2
  • Мнения: 196
Честно да ти кайа не съм имала такъв проблем,но много се съмнявам да е от фолиевата киселина.Най-добре вървете на лекар.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Едва ли е от фолиевата киселина-поне не съм чула някой да се оплаква от нея  Naughty Най-добре се консултирайте със специалист  Peace

# 4
  • Мнения: 4 335
И аз мисля,4е не е от нея NaughtyОтидете на лекар,не се 4удете Peace

# 5
  • Мнения: 17
Честно да ти кайа не съм имала такъв проблем,но много се съмнявам да е от фолиевата киселина.Най-добре вървете на лекар.
Ами май наистина трябва да се отиде на лекар. Ние се съмняваме, че това е алергия от фолиевата киселина. Ще трябва да я спрем малко.

# 6
  • Мнения: 770
Едва ли е от фолиевата киселина, защо не иде на лекар?

Общи условия

Активация на акаунт