"декоративен" блясък за коса

  • 1 024
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 222
Здравейте!Моля ви да ми препоръчате блясък за коса,но такъв,който се слага на прическа след като е завършена.Иска ми се някакъв с брокатени частици,но по магазините не можах да намеря...предлагат ми лакове за коса,също придаващи блясък,но ми се струват малко съмнителни.Та много моля,ако някой има впечатления от конкретни продукти да ми препоръча Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 365
Има един магазин на Пиротска 83 в София нов. Там има такива спрейове с брокат - има с бял, цветен, червен какъвто си поискаш. Отделно могат и да ти предложат и спрей за блясък та косата, който не е с брокат, а просто придава някакъв по-силен блясък. Надявам се да съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 1 733
Миналат година си бях купила спрей със златист брокат от парфюмерията в подлеза на "Плиска". Стои страхотно на прическата.

# 3
  • Мнения: 418
момичета дайте конкретно марки ...имена....само за блясък без брокат...

# 4
  • Мнения: 1 365
Аз лично знам един на AVON от зелената серия. На него си пише, че е спрей за блясък на косата. Влез им в сайта и разгледай каталога - със сигурнот го има.  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 708
И аз искам да си взема някакъв блясък (по-скоро много фин брокат), така че ще следя темата!

# 6
  • Мнения: 72
Лореал имат един продукт-балсам без отмиване от розовата им серия.Той придава много фин блясък на косата.Много добър продукт е! Hug

# 7
  • Мнения: 772
Ползвах един на Young-хубав е,но малко омазнява.Този на Ейвън също става.

# 8
  • Мнения: 418
всички балсами омазняват...не използвам,защото и без това съм с мазна коса Wink

Общи условия

Активация на акаунт