бракуване на автомобил в КАТ колко струва

  • 12 611
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 890
    Утре ще ходя до КАТ да бракувам една кола и нямам представа колко ще ми излезе. Някой да се е занимавал с това скоро ? Намерих инфо само за необходимата документация, но нищо за цена.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 337
Мисля, че не е повече от 20лв, но трябва преди това всички данъци да и бъдат платени до тази дата до която я бракуваш, независимо дали си я карал преди това или ти е стояла някъде да гние.
Дано не те излъжа със сумата, дори си мисля, че беше и по-малко ако всички документи са изрядни. Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 1 890
    Току що ми казаха, че плащаш само 4 лв за молба - декларацията, ама нещо много малко ми се струва.  Thinking Аз като съм свикнала там все големи суми да оставям...  Crazy

# 3
  • Мнения: 2 759
                      В момента има някаква акция (дано не е минала) - събират безплатно старите коли по улиците, дори ти дават някой лев май. Ако те интересува след това. И ако си от София.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 890
    Аз съм от София, ама колата не е в София.  Joy А и вече съм я спазарила с една автоморга, и то за добра сума. Абе ще видим утре в КАТ и като се върна, ще пиша - може и някой друг да го интересува.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 890
   Значи  Laughing платих само 4 лв наистина.  Peace Документ за платен данък не искат. Дупчат талона на колата и пишат на него с флумастер "БРАК" и ти го дават. Това е, дано съм улеснила някой друг.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 606
                      В момента има някаква акция (дано не е минала) - събират безплатно старите коли по улиците, дори ти дават някой лев май. Ако те интересува след това. И ако си от София.

  Я заеби. Под 150 няма да я даваш. В Горна Баня, срещу ОМВ, един тип дава повече от Надин за стара кола.

# 7
  • София
  • Мнения: 61
За каква кола става въпрос, ако не е тайна? Ако е Жигули съм силно заинтерсован. "Екометал Инженеринг'' плащат повече от Надин (до 250лв.) ако не бъркам.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 890
   Как 150 лв бре ???  #Crazy За 1300 сме се разбрали, и пак малко ми се виждат.  Crazy Опел Тигра с ударена задница.  Peace

# 9
  • Мнения: 4
   Значи  Laughing платих само 4 лв наистина.  Peace Документ за платен данък не искат. Дупчат талона на колата и пишат на него с флумастер "БРАК" и ти го дават. Това е, дано съм улеснила някой друг.  Simple Smile
А какви други документи, освен номерата на колата трябва да носиш?

Общи условия

Активация на акаунт