Отговори
  • Мнения: 220
Здравейте! Иска ми се да ви разкажа как днес отидох у майка ми и малката ми племенница беше там. В един момент както си стоеше стана, отиде при баба си и и каза:
"Бабо, знаеш ли, че снощи мама Г.... за малко да откъсне на тати Г..... "пръчката"...........(разбирайте пениса)... със зъби...."
Ние двете така  Shocked Shocked , а тя продължава" Да да наистина .."

Стана ми много неудобно иначе щях да бъзикна брат ми за случката на която неволно е станала свидетел малката...


Нека всяка от вас ако има някаква смешна подобна история да я сподели

# 1
  • Мнения: 1 432
Ужас  hahaha
Още нямам такива слу4ки аз  Crazy

# 2
  • Мнения: 4 371
Пепи нямаше 3 години, когато изцепи пред баба ми(негова прабаба) "Дядо язди баба", а това не е вярно, нашите са разведени и живеят далече един от друг.

# 3
# 4
  • Мнения: 4 371
Сега пък е на вълна рими, казва някаква дума и започва да реди безкрай безсмислени думи. Застанала на вратата у нас една жена и идва ред на следващата рима - пу*ка, умрях от срам Mr. Green

# 5
свекървата на моя приятелка им отива на гости след вечеря и предлага да и измие чиниите, и малкиа казва а бе мамо ти нали каза че баба не мие хубаво чиниите остават мръсни

# 6
  • Мнения: 220
Олеееееее  Shocked#Shocked

# 7
  • Мнения: 1 243
Свекървата на една приятелка отива в дома им да гледа малкия, а тя да излезе с мъжа си малко навън да разпуснат. Приятелката ми отива да се облече и пооправи, след 10 мин. влиза в стаята и малкия: А,бабо,нали каза, че мама се облича като прутутутка /баси едвам го написах това Joy/. Виж коллко е хубава!
Гробна тишина!!!  Mr. Green

# 8
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ейййй страшни са малките човечета. Mr. Green

Когато ходим на гости при майка ми,жената винаги още от вратата разпъва масата и я отрупва със всевъзможни неща за ядене.Винаги така е било и си продължава и до ден днешен.
Явно обаче,синът ми му е направило впечатление това.
Отиваме веднъж на гости на моя приятелка със Боби.Жената направи кафе,седнахме на масата и си говорихме,когато Боби изведнъж изтърси.
"Хмммм канят ни на гости а да сложат на масата ядене не се сещат" Shocked
Потънах във земята от срам.А да кажеш,че беше гладен,не беше,доволно си хапна у дома след което тръгнахме. Blush

# 9
  • Мнения: 9 814
Вървим през пазара, а дъщеря ми реди:"Аз съм малко кученце, тати е куче, а мама е истинска кучка!" Mr. Green
Беше на 1 г. и 9 м., когато я заведохме на море. Много обичаше да пее песничката за белите пеперудки особено на плажа: бееииии п...ки дужки.
А последната случка беше с един колега, на когото обясни, че няма да ходи с него в Патиланци, защото си има гадже и с други мъже не се целува. Laughing

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Майка ми е с протези в устата. Големия ми син като беше малък видял, че си ги сваля. Имаше едни желирани бонбони ченета и той като ги видя се развика в един магазин "мамо, виж на баба зъбите"  ooooh!.

# 11
  • Мнения: 2 131
Здравейте! Иска ми се да ви разкажа как днес отидох у майка ми и малката ми племенница беше там. В един момент както си стоеше стана, отиде при баба си и и каза:
"Бабо, знаеш ли, че снощи мама Г.... за малко да откъсне на тати Г..... "пръчката"...........(разбирайте пениса)... със зъби...."
Ауууууууууу,  Joy hahaha Joy

# 12
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Хехехехехе, сладури сладки! smile3532
Децата са толкова искрени и приемат всичко така серизоно. Моя племеничка, когато беше на 3 годинки казваше на кебабчетата - ебачета. Един ден вика на баба си:"Бабо, искам ебачета, бабоооо" А тя и отговаря:"Ми няма бабо, едно време имаше ебачета, вече няма"

# 13
  • Мнения: 171
Свекървата на една приятелка отива в дома им да гледа малкия, а тя да излезе с мъжа си малко навън да разпуснат. Приятелката ми отива да се облече и пооправи, след 10 мин. влиза в стаята и малкия: А,бабо,нали каза, че мама се облича като прутутутка /баси едвам го написах това Joy/. Виж коллко е хубава!
Гробна тишина!!!  Mr. Green
smile3532 smile3532   ей това ме разби!

# 14
  • Мнения: 14 654
Един приятел идва на гости, а малката маймуна го пресреща в коридора още и казва: "Хайде, заминавай си от тук! Вкъщи за дебели хора е забранено!"
Плащам сметката в кварталното магазинче, а малкият търгаш: "Това никак не е евтино, никак, много скъпо ми се вижда, много..."- като някоя бабка се тюхкаше.

Общи условия

Активация на акаунт