Детска паста за зъби

  • 526
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 438
Аз ли бъркам или детската паста за зъби трябва да е без флуор?И ако да,моля кажете ми коя марка имат такава?Взех на Аквафреш,но тя има,така че съм в чуденка... newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 2 876
Ненедент Peace

# 2
  • Мнения: 6 438
Ама то и такава паста ли имало  ooooh! Аз си мислех,че само четки за зъби.Непременно ще проверя. Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 876
Ама то и такава паста ли имало  ooooh! Аз си мислех,че само четки за зъби.Непременно ще проверя. Peace

За бебето е и може да се гълта Peace аз мия дечко от7 месечен.

# 4
  • Мнения: 610
Ненадент Peace

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Да, но внимавай каква взимаш на Ненедент.Има за деца до 3г. и за след 3г.Не всички аптекарки си правят труда да обясняват.Както и не всички майки знаят какви продукти се предлагат на пазара.

# 6
  • Мнения: 6 438
Благодаря ви!  Hug

Биляна,непременно ще ги попитам. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Да само ненадент е без, само в аптеките я има, да не я търсиш по магазините. и внимавай че и от тях има с флор..поне някой беше писал за такава...може би е тази за по-големи дечица не знам....

# 8
  • Мнения: 6 438
Да,знам че само в аптеките я продават.Че в нашият град и само в една ги има  ooooh!

# 9
  • Мнения: 71
Ние сме с Oral B... трябва да й проверя съставките...На 3г и 1/2 сме! Има мн в аптеките! Трябва обаче и мн да се чете явно. Моят син мн гълта и ще ни трябва вкусна и безвредна!:(

Общи условия

Активация на акаунт