Размяна на съпруги по ТВ2.....

  • 1 935
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Има ли фенове на това предаване?

Гледаме го с децата и сме му големи фенове!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 230
Има, има, но не успявам да гледам всеки ден и пропускам често, за съжаление. Понякога се чудя възможни ли са някой от нещата, които виждам там или за по-интересно им спускат готов сценарий  newsm78

# 2
  • Мнения: 11 505
Ние със синът ми също го гледаме.Казвал ми е,че е много щастлив,че не съм като някои от главните героини. Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 6 743
Не го следя, но когато имам възможност го гледам.Забавно е и наистина странно  Laughing И моя голям син се кефи  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 634
Ако ТВ 2 сменят всичките дубльори ще започна да го гледам редовно. Това е от малкото канали, които ме връщат във времето на VHS под наем. Дубльорът обикновено беше само един... Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 15 435
И на мен много ми харесва, но вече започнаха да повтарят сериите, та не го гледам редовно.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Кога го дават това предаване? Стана ми интересно, като ви чета.

# 7
  • София
  • Мнения: 15 435
От 18 ч по ТВ2 от понеделник до петък включително.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Тайна, благодаря ти много!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 801
... Понякога се чудя възможни ли са някой от нещата, които виждам там или за по-интересно им спускат готов сценарий  newsm78
И аз това се питам. Такива фрапиращи случаи има, че е трудно човек да ги приеме за истина  Thinking
Но иначе предаването е образователно за нас родителите, които в забързаното ежедневие не забелязваме дребните потребности на най- близките ни.

# 10
Предаването е страхотно. Винаги го гледам,ама вече се повтарят сериите .Много ще е забавно, ако има такова предаване в България.Ще стане голямо шоу  hahaha hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 2 386
Очевидно е по сценарий, но съм се смяла с глас.  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 505
Днес го гледах за първи път това предаване,мога само да кажа,че е страхотно.И понеже копираме всичко от всякъде,ще ми бъде интересно ако направят и една бг версия.Голям смях бяха днес каубоите и когато накрая щяха да се сбият.

# 13
  • Мнения: 11 607
... Понякога се чудя възможни ли са някой от нещата, които виждам там или за по-интересно им спускат готов сценарий  newsm78
И аз това се питам. Такива фрапиращи случаи има, че е трудно човек да ги приеме за истина  Thinking

Независимо от всичко.....аз смятам,че малка част от нещата са по сценарий......Като гледам около мен какви индивиди има, въобще не се учудвам за необятна и луда Америка...... Напр. знам за семейство(в България), което децата им не ходят на училище и са привърженици на т.нар. домашно обучение; има семейства без телевизор и родителите имат странни за моите представи методи за възпитание за децата си; има такива, които напр. много, много рядко(за да не кажа въобще) излизат някъде заедно(изкл. почивките през лятото на море).....Смятам,че и около вас има странни птици......А какво остава за Америка, където всеки е луд с номера си.....

# 14
  • Мнения: 2 386
 Whistling  Добре. Какво разбирам аз..

Фанатици и абсуди има във всяка държава, но повечето неща в Уайфсуап са леко извън закона дори.

Общи условия

Активация на акаунт