Прави ми впечатление...

  • 3 597
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Вчера случайно влязох в темата за т.нар. "Форумски липси". Там някои хората се оплакват, че някои други хора им липсват. И какво ми направи впечатление.
Да кажем някой се оплаче че му липсва някой член (или по-точно членка) на форума.
И 99% от отговорите са от сорта на "Ами тя започна работа и няма вече време за форума"
Е сега това как да го разбираме. Че тук във форума сме се събрали само безделници и хора които няма какво да правим по цял ден и се шляем и си губим времето из форума. Хора без работа и ангажименти. И когато някой случайно си намери работа и започне да работи вече нямал време за форума.
Стана ми интересен този факт защото и на мен ми се е случвало някой път като пусна някоя тема и някоя особено "отворена" членка на форума злобно и небрежно подхвърля - "Абе Борисе ти нямаш ли си друга работа, че да имаш време да пишеш из разни форуми и то женски" Като че ли съм длъжен да давам отчет и обяснение на разни джофри каква ми е работата и защо и къде пиша...

# 1
  • Мнения: 25 442

Е сега това как да го разбираме. Че тук във форума сме се събрали само безделници и хора които няма какво да правим по цял ден и се шляем и си губим времето из форума. Хора без работа и ангажименти.

Бинго!  smile3501

# 2
  • Мнения: 3 447

Е сега това как да го разбираме. Че тук във форума сме се събрали само безделници и хора които няма какво да правим по цял ден и се шляем и си губим времето из форума. Хора без работа и ангажименти.
И такива на държавна работа също Simple Smile

# 3
  • Мнения: 35 891
след Сийка и Дона няма какво да се добави Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 940
Никога не съм влизала в какъвто и да е форум преди майчинството. Сега съм тук, защото синът ми спи. Не мога да си представя да съм на работа и да пиша по форуми.

# 5
  • Мнения: 212
след Сийка и Дона няма какво да се добави Simple Smile

С една дума - Добре дошли в рая на безделниците и безработните...  Simple Smile
Може би това трябва да е логото на форума.

Тук изключвам разбира се модките, защото добре знаем, че те са на работа тук и затова им плащат естествено.

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Борисе, ние не сме "джофри"....съобразявай се....все пак тук цари матриархат....

# 7
  • Мнения: 212
Борисе, ние не сме "джофри"....съобразявай се....все пак тук цари матриархат....

Ти естествено не си. Аз казах "някои" а не всички

# 8
  • Мнения: 212
Не мога да си представя да съм на работа и да пиша по форуми.

Това е защото ти е бедна фантазията. Ако не можеш да си представиш вземи мен за пример - в момента съм на работа, работното ми време е започнало отдавна - значи може Simple Smile

# 9
  • Мнения: 35 891
след Сийка и Дона няма какво да се добави Simple Smile

С една дума - Добре дошли в рая на безделниците и безработните...  Simple Smile


мдам, от собствен опит  Grinning

безделниците включват и кръшкачите на работните места, нали  Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 840
Не мога да се включа по проблема, защото нямам наблюдения върху трудещи се жени.
Аз съм паразит, това е ясно.

# 11
  • Мнения: 5 940
Не мога да си представя да съм на работа и да пиша по форуми.

Това е защото ти е бедна фантазията. Ако не можеш да си представиш вземи мен за пример - в момента съм на работа, работното ми време е започнало отдавна - значи може Simple Smile
Само, че при моята работа висенето в офиса пред монитора е в края на деня и общо взето ми плащат, ако работя, а не за драсканици по форуми.

# 12
  • София
  • Мнения: 38 201
Признавам си.
Аз съм ужасен мързел.
Затова съм си избрала такава професия, в която от време на време мога да си клатя крата и да пиша тука.
В същото време успявам и да работя, и да ми плащат за това, и да харча парите! Mr. Green

# 13
  • Мнения: 25 442
Затова съм си избрала такава професия, в която от време на време мога да си клатя крата и да пиша тука.
В същото време успявам и да работя, и да ми плащат за това, и да харча парите! Mr. Green

Ееее, ти се оля вече!  Crossing Arms
И аз искам такава работа!  Cry

# 14
  • Мнения: 1 165

Е сега това как да го разбираме. Че тук във форума сме се събрали само безделници и хора които няма какво да правим по цял ден и се шляем и си губим времето из форума. Хора без работа и ангажименти.
И такива на държавна работа също Simple Smile
Направо няма какво повече да добавя Laughing
Аз клатя краката по цял ден, търкам бюрото ,че и пари ми дават Joy

Общи условия

Активация на акаунт