Кой ще ми боядиса яйцата?

  • 1 284
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Добро утро на всички.

Ужас, два дена бях потънал в работа и път и то станало време за украсяване на яйцата, а аз още не съм ги боядисал.....Моля Ви за помощ - КОЙ ЩЕ МИ БОЯДИСА ЯЙЦАТА? И как и с какво ще ги украсите? Аз в замяна и от благодарност, бих могъл да Ви омеся козунаците! Simple Smile

# 1
А ,искаш ли после да ти свия  и сърмите ?

# 2
# 3
  • Мнения: 274
А ,искаш ли после да ти свия  и сърмите ?

Това май е жена ми.....?! Сменила си е ника....

# 4
Недей Лиске,че ще му омекнат колената  ръцете ще се разтреперят -отиде  месенето на козунаци.....  chef

# 5
  • Мнения: 4 300
Преди или след Ихтиман ще стане боядисването?

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
аз ще ти накълцам зелената салата...

# 7
  • Мнения: X
Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.

# 8
  • Мнения: 4 841
Не съм специалист по яйца, обаче мога майсторски да връткам чевермета  Blush

# 9
  • France
  • Мнения: 726
Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.
Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 3 268
Добро утро на всички.

Ужас, два дена бях потънал в работа и път и то станало време за украсяване на яйцата, а аз още не съм ги боядисал.....Моля Ви за помощ - КОЙ ЩЕ МИ БОЯДИСА ЯЙЦАТА? И как и с какво ще ги украсите? Аз в замяна и от благодарност, бих могъл да Ви омеся козунаците! Simple Smile
Вчера в Била пуснаха готови боядисани,много красиви.Бягай да си купиш!

# 11
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green

# 12
Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green
Не бе Васе, той явно си има яйца /поне две -да се надяваме Mr. Green/, просто не може да си ги боядиса сам !То не че е трудно да ги топнеш в две чашки с боя ама нейсе ....

# 13
  • Мнения: 274
Преди или след Ихтиман ще стане боядисването?

РОкси, по-добре е преди, че да няма какво да ти пречи да твориш Simple Smile

аз ще ти накълцам зелената салата...

ОК. От мен дресинга Simple Smile

Аз съм навита да ти ги боядисам. Но само при условие, че после се чукаш само с мен.

Тук малко ме затрудняваш. Аз съм като Христос - той е нахранил няколко хиляди души с 5 хляба и 2 риби. Искам с тези две яйца и една риба, да задоволя глада на всички Simple Smile

Ами да. Киснеш тук по цял ден, даваш акъл (тоест заемаш най-нахално моето място) и после - няма яйца-а-а-а.
Така ти се пада.  Mr. Green

Василиса, аватара ти ми даде идея как да боядисам едноокия Simple Smile

# 14
  • Мнения: 42
Ми след като се е намери кой да ти боядиса яйцата, кой да ти направи салата, аз ще взема да ям вместо теб!

Общи условия

Активация на акаунт