Номинации за най-голяма муня

  • 3 511 511
  • 18 481
  •   2
Отговори
# 11 055
  • Мнения: 29 254
Най-голямата муня за днес съм аз!
Забравила съм вчера, че мой роднина има Рожден ден и днес честитих, като ми напомни друг човек Blush. Отнесох критика, че съм пропуснала и ми е кофти цял ден.  Cry Tired

# 11 056
  • Мнения: 827
Честитила съм РД поне 10 дена след него, като преди това си напомнях, да не забравя, да не забравя... Така ми се зарадваха на поздрава. И на мен ми се е случвало същото - в смисъл да ме поздравят по-късно. Не му бери грижа. Случва се.

# 11 057
  • София
  • Мнения: 8 103
Казах на шефката си "мамо"

Това много ми хареса  rotfImbo Тя как реагира?

# 11 058
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз да си призная какво кафе сварих преди седмица, без малко да подпаля терасата  Blush Първо да уточня печката ми е малка (като Раховец), позиционирана над микровълновата (тя на долният рафт), делят си един контакт като сменям само щепселите, намират се на терасата. Та идва МП, муня ще прави кафе. Зареждам си кафеварката и я позиционирам на малкия котлон, врътвам врътката, сменям щепселите и затварям вратата. С него се заговорихме, след 10-тина мин. се усещам че не чувам кафето а носа ми запушен и миризми не отчита  Mr. Green Ставам да проверя а на терасата ме посреща облак дим  Shocked Муня пуснала грешния котлон върху който небрежно съм метнала кабела на микровелето  ooooh! то стопено дими. Пак на време го хванахме преди да се подпали, това без да мърдам от кухнята го свърших вместо да сваря кафе  Crazy Тази беля се знаеше че рано или късно ще я свърша, просто уцелих момента че ми я оправиха веднага. Сега кабела е къс, поне да няма повторения  Laughing

# 11 059
  • Мнения: 2 760
Преди милион години излизаме със съкафезничките от общежитието на разходка и оставяме на четвъртата, Мая, бележка на вратата:
Майче, ние отиваме на разходка, ще се приберем след два часа."

Прибираме се, а възпитателката ни посреща почти просълзена - "Момичета, от толкова години съм възпитателка, а досега нито една ученичка не ме беше наричала "мамо"... "

# 11 060
  • Мнения: 14 064
Ние допреди една година си варяхме кафе в джезве в службата. Та, колежката изключва бързоварчето и го оставя на столчето. Другата тича да включи пак духалката, само че по погрешка включва пак бързоварчето. Че като се разсвистя това ми ти бързоварче и като се заизвива по столчето, ужас. А пък ние като се разврякахме като гъски и тичаме в съседната стая да кажем на колегата да спре тока в службата, че никой не смее да го дръпне от контакта. Crazy

# 11 061
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Копирам от Смешките:
Цитат
Идвам да ви разкажа 2 случки, да се посмеете с Ейвън. Laughing
Днес едната от счетоводителките на работа, която се занимава, разказва за една клиентка. Чувам аз че се кикотят като луди в другата стая колежките и отивам. Питат ме имаш ли бронзиращи перли. И аз не и не ми трябват. Не ползвам. А знаеш ли иначе как/къде се нанасят? И аз (понеже наскоро разказва нещо друго пак с Ейвън свързано, но за олиото с аргана), викам да не би някоя клиентка да ги е нанасяла като пудра на цялото лице. И тя - не, по лошо.  newsm78 Пиела ги  Shocked Shocked Shocked и аз с опулени очи до ушите. Как така - пиела по 2 на ден жената и останали 4 бройки в кутийката, дошла да ги връща на счетито и тя я питала как така, какво не ти хареса в тях. Ами ето, почти свършиха, а нямам никакъв тен. Joy Joy

# 11 062
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
 Shocked не може да е истина, нали?

# 11 063
  • Мнения: 827
Казах на шефката си "мамо"

Това много ми хареса  rotfImbo Тя как реагира?


С усмивка, смяхме се.. понякога такава въртележка ни завъртва..

# 11 064
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Из историите на позната, която работи в аптека:
- Како, дай друго лекарство, че това много горчи, ма! - казва другарката сИганка в аптеката и подава през прозорчето на гишето опаковка от вагинални глобули.

ПП - при нея сигурно гълтането на бронзиращи перли и имало резултат Simple Smile)))

# 11 065
  • Карлово
  • Мнения: 4 616
Как се преглъщат тези хапове, бе!

# 11 066
  • Мнения: 5 903
Shocked не може да е истина, нали?
Перлите на Guerlain миришат страшно вкусно на виолетки. Понякога ми се иска да оближа една-две. 😋

# 11 067
  • Sofia
  • Мнения: 4 571
Ами пробвай, явно не са отровни  Joy Joy

# 11 068
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Ама няма да хване никакъв тен  Naughty

# 11 069
  • София
  • Мнения: 10 825
А може и да са горчиви, кат на сиганката глобулите. Laughing

Което ме подсети за моя постъпка като малко мунче - 7-8 годишно сигурно. Толкова хубаво миришат пакетчетата с ванилия, когато мама ги слага в сладкишите, няма начин да не са вкусни-вкусни-вкусни. Я да пробвам, ама направо три на куп, защото те са едни такива малки, пък аз искам да ми стане моооого вкусно. Изсипах си ги и трите заедно в устата. Е стана ми..... ама не вкусно. Горчиляк безобразен  Sick
 Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт