Съвет за електрическа четка за зъби !

  • 8 091
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 147
Каква електрическа четка за зъби ползвате, доволни ли сте от нея? Има ли значения марката и цената за вас? Тъй като има такива от 10 и от 200 лева не вършат ли една и съща работа!? Какво Ви е мнението?  Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 1 167
Имам една за 20-30 лв. и не я ползвам  Laughing . Купи си евтина, колкото да си начешеш крастата и вече ако прецениш, че си струва си вземи по-скъпа. На мен лично не ми хареса и така си виси и събира прах. В момента ползвам някаква специална четка с повече косми от обикновените и съм много доволна!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 535
Имам тази+зъбния душ:

Струваше 45 лв, върши перфектна работа. Откакто я ползвам забравих за посещенията при зъболекар.

# 3
  • Мнения: 24
В България според мен внасят много примитивни неща! Отвори сайта на Oral B например и им виж ел. четки за зъби в България няма хич избор. Аз съм много доволна, когато си купувах четка си взех такава на гореспоменатата фирма, като много държах да внасят и четка за сменяне...е когато си я купих имаше, после когато дойде време за смяна, вече не продаваха, обикалях като луда, и намерих на едно място, но беше по-скъпо от самата четка!!!!  Shocked А сега вече не внасят такива изобщо!  #2gunfire А да, и когато си я купувах ми казаха, че била най-новия модел. Затова си вземи най-евтината и най-масовата четка да ти е мирна главата! Иначе четката е малко странна докато свикнеш, но аз много се кефя, защото зъбите ми не са били толкова чисти никога. Супер лесно и приятно е! Сега се оглеждам с какво да сменя моята...така че с интерес ще следя темата! Успех!

# 4
  • София
  • Мнения: 39 739
Аз използвам четка на Орал-Б, мъж ми - Браун. За четката на Браун има и детски накрайник, Дияна се мие.
Аз съм доволна от моята, а мъж ми и детето нямат оплаквания от тяхната.

# 5
  • Мнения: 204
Използвам на Орал Б от няколко години и съм много доволна. Препоръчвам я. Имах и на Филипс, но нещо не ми хареса.

# 6
  • Мнения: 147
Мерси за отговорите   Hug  определено се спрях на Oral-B (а всъщност Oral-B и Braun не са ли едно и също) но има различни модели ! И съм в чуденка   newsm78  ....На колко време се сменя накрайника и по- добре ли е четката да има таймер? Колко време издържа една батерия?

# 7
  • Мнения: 902
интересна тема
а ползвате ли иригатори(зъбен душ)? и какъв? доволни ли сте от него?

# 8
  • Мнения: X
Ползвам на Орал-Б, модела е някакъв масов, среден ценови диапазон. Супер доволна съм. Купувам си различни накрайници, за разнообразие. Сменям през няколко месеца. На упътването е споменато кога да се сменя накрайника- обезцветява се един сектор на четката - тогава е за смяна.
Моя модел не е с батерии, а със зарядно. Ако пътуваме и забравя зарядното, четката издържа доста - 7-10 дена поне. Горещо препоръчвам такъв тип четки, според мен си е добра инвестиция. Следващия път като сменям четката, ще си купя някой по-висок клас модел, да видим ще усетя ли разликата.

# 9
  • Мнения: 26
най-добрите електрически четки са тези с мълки кръгли глави, който извършват ротационни движения. те достигат до всички участъци в устата и почистват идеално повърхността. такива са повечето на braun. аз лично ползвам четки на braun поне от 8 години и не бих се върнала на ръчна четка.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 555
Използвам Орал Б, четка със зарядно и съм доволна.  Peace Използвам Орал Б може би от около 2-3 години, а преди това имах някаква друга, от Германия ми я бяха донесли, но не си спомням марката.  newsm78 Е, тя много бързо се развали.  ooooh!

# 11
  • Мнения: 7 723
Триза соник пауър


Има и модел, който е със зареждалка.
Струва около трийсетина лева в търговската мрежа,
но си заслужава Peace

Общи условия

Активация на акаунт