И стените започнаха да падат!

  • 2 690
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 386
http://news.ibox.bg/news/id_1356156395

Оставям коментарите за вас..

# 1
  • Мнения: 3 826
и какъв коментар очакваш ?
доставя ли ти удоволствие , като почне да се пише '' тази скапана държава '' ,
храниш ли се от плюенето ?
за Щатите може да се извадят стотици и хиляди подобни снимки , нали знаеш ?

# 2
  • Мнения: 2 386
Рядко тъп коментар.

Видях блока с очите си преди малко, хората са в шок. Съседите отгоре - още повече. Къде да идат да живеят, как да си легнат като нямат под..
Как е възможно това без ремонт на носещи стени? Без удар, без тежест?

# 3
  • Мнения: 3 826
е, като не ти отърва нещо ,  Grinning Grinning

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Ужас ShockedНикога не знаеш кога може да заживееш а апартамент кабрио Rolling EyesСедиш си вкъщи, а стената до теб се откача и пада!

 Добре, че няма жертви.

# 5
  • Мнения: 516
ana_karenina, наистина рядко тъп коментар. Направи си труда да опознаеш потребителката, преди да я класифицираш.

# 6
  • Мнения: 274
Анче, а къв коментар би направила ти? Може би нещо от сорта на: глейте са, панелите са вечни, ще надживеят дори партията столетница. Това е прецендент. В близките 100 години, най много да падне още един - този на комшията от горе....

Ще падат много ясно. Тепърва има да падат още много. Но преди това хубаво ще им паднат цените. А който е оптимист, да тегли кредити и да влага в панелки!

Simple Smile

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Преди малко разбрах за това от мъжа ми. Ужас!
Най-добрата ми приятелка живееше в този блок, когато бяхме ученички. Гостувала съм и многократно.
А казват, че старото строителство било по-надеждно. Таратанци!

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
А казват, че старото строителство било по-надеждно. Таратанци!

 Сети се какво е новото Confused

# 9
  • Мнения: 2 386
Дядо е работил в завод за стоманобетонни конструкции. Току - що ми каза, че повечето стени са със заварки и като ги изяде ръждата се къса и..пада. Shocked  Само някои от панелките са с напрегната конструкция (стоманени въжета) и при тях нещата били мааалко по-сигурни.  Rolling Eyes
Не искам да мисля за евентуален ..земетръс, честно.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Остава да се надяваме нашите да са от тези със стоманените въжета.

# 11
  • Мнения: 274
Ако питаш брокерите на недвижими имоти, 90% от които са по неволя брокери - просто за друга работа не стават, всички панелки са немски, експериментални и по-здрави и сигурни при земетръс от тухлата. Ташаци на рояци Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 401
А може би  това е начин да се подкара замиращия имотен пазар (този на ново строителство)? Дано "случайно" не започнат да се случват и други подобни инциденти..

# 13
  • Мнения: 2 563
и какъв коментар очакваш ?
доставя ли ти удоволствие , като почне да се пише '' тази скапана държава '' ,
храниш ли се от плюенето ?
за Щатите може да се извадят стотици и хиляди подобни снимки , нали знаеш ?

Надявам се да ти е олекнало, моето момиче.

Дали общината ще им плати нова стена? Може ли въобще да се сложи нова стена?

# 14
  • Мнения: 1 072
Семейството живеело от 4 години там. Представете си да им остават още 16 години изплащане.
А колата върху, която е паднал панелът е купена преди 1.5 месеца и също незастрахована. Егати късмета. Дано намерят начин да си възстановят щетите всички семейства.

Общи условия

Активация на акаунт