Капки срещу кариес на зъбите

  • 1 365
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 202
Давате ли капки, мисля че се казваха Зима Флуор профилактично срещу кариес на зъбите?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Давах докато беше по-малък, после минахме на българските таблетки, Флоурин мислая бяха, но сега в градината са с флоурно мляко и ги спрях. Флоур започнах да пия самата аз докато бях още пременна, защото зъбките се оформят още в утробата на майката.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 718
Давах зумафлор, после и аз давах Флуор на таблетки.

# 3
  • Мнения: 768
Давам всеки ден Зима Дуо-  фуор +витамин Д по 4 капки.
Забелязах че французите имат много хубави зьби за разлика от бьлгарите при все че сьщо пушат и т.н. Педиатьрката каза че това е така откак са почнали да дават на децата флуор на капки.

# 4
  • Мнения: 202
Да ви кажа сега се ядосвам, защото ги купих отрано тези капки и не ги давах защото педиатъра ми каза да ги давам след 1 год. възраст Close

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
А на листовката към тях какво пише за възрастта? Позабравила съм вече, доста време мина. Спомням си само, че не трябваше да се смесват с мляко.

# 6
Защо се питате една на друга, а не потърсите сами информация. За съжаление на български такава за сега няма, но на ангрийски е доста. На всички уважавани места пише че няма твърди резултати в подкрепа на неговата употреба. А който не знае като елемент (в по-големи конценрации) той е много силно токсичен. Аз се питам трябва ли да се приема нещо което не гарантира някакви предимства? Нима хилядолетия преди нас хората са си флоурирали водата, пастата за зъби или са взимали някакви таблетки?

# 7
  • Мнения: 1 214
Да,токсичен е,когато се прекали с употребата му,а може би не само?Кой може да каже?Това е огромна индустрия и съм сигурна,че е част от световната конспирация.Прочетете това и кажете,какво мислите?

http://www.homeopathyfor.us/index.php?id=87&sid=cd8f5737f5bd … 0916c03ee5d660d49

Не съм пила като бременна и на детето си не съм давала.Сигурна съм,че съм постъпила правилно.В храната и водата има достатъчно.Колкото за българският Флуорин-НЕ ГО УПОТРЕБЯВАЙТЕ!

# 8
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Виж тази тема - също е на първа страница!!!

Общи условия

Активация на акаунт