Пак за билети от САЩ до БГ

  • 2 192
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Всяка година едно и съсщо - започва се търсене на билети до БГ.
Исках да питам дали някой е имал опит с Малинчо. Аз до сега с БТС съм патувала и съм доволна. Но исках да проуча пазара за други варианти.

# 1
  • Мнения: 994
Цитат
За Зора

BTC NY
1 888 361 9277
1 212 252 9277
 
GTS Atlanta
1 800 981 7707
1 770 390 9096

Smart Travel NY
1 888 762 7802

RH Travel
1 888 8703680
 
Sunshine Travel
1 818 285 8400

Internettours LA
1 800 371 1871

3KM Travel
1 310 691-8538

Всичките са БГ агенции

Аз съм ползвала досега Атланта, LA и 3КМ


По-добре питай в американската тема, там се дискутираха цени и агенции наскоро. Така и така темата ще ти я преместят там Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 674

Аз ползвам в момента една българска агенция-дори не знам коя в интерес на истината.Скъсаха ми нервите.Дано имаш повече късмет от мен.

# 3
  • Мнения: 119
От Малинчо купихме билети за пътуванията ни до Бг през Ноември 2007 и Октомври 2006, нямахме никакви проблеми, напротив, всичко беше наред Simple Smile Винаги ги купуваме с по 3-4 месеца по-рано и цените са "преживяеми"  smile3521 Най-ефтините, които съм намирала.
Миналата година правих резервациите по телефона, вместо online .. Обслужването беше на ниво  newsm10
Правило ли ви е впечатление, че когато резервирате 2 или повече билета наведнъж, цените на таксите са по-високи?? Миналата година ни се наложи да резервираме билетите по отделно, защото любимия ми мъж трябваше да пътува седмица след мен и таксите бяха с около $250 по-малко отколкото когато търсех билети за двама ни заедно.. Направих един search, ей така, само да проверя дали не е защото са различни дати... и наистина беше по-скъпо, когато търсиш за 2 adults заедно, вместо по отделно.. Интересно ... newsm12

# 4
  • Мнения: 1 147
От последното ми търсене (КТВ е пуснала линк Laughing) с най-добри впечатления съм от Интернет Турс. Много мили, търсят, обаждат се, бързи са. Най-добре се обаждай наред и искай оферти. Списъкът е малко по-горе.

# 5
  • Мнения: 2 674
Аз искам да попитам-като се обаждате в агенцията да ги питате за цена какво ви отговарят?При мен започват да мрънкат и ми казват приблизителна цена, аз естествено ги питам за крайната сума ,която ще платя.Започват да ми обясняват,че за да ми дадат цена трябва да ми направят резервация.Звънях в друга американска агенция,там без да ми правят резервация ми казаха крайната сума.Защо е така?

# 6
  • Мнения: 3 491
Аз искам да попитам-като се обаждате в агенцията да ги питате за цена какво ви отговарят?При мен започват да мрънкат и ми казват приблизителна цена, аз естествено ги питам за крайната сума ,която ще платя.Започват да ми обясняват,че за да ми дадат цена трябва да ми направят резервация.Звънях в друга американска агенция,там без да ми правят резервация ми казаха крайната сума.Защо е така?
Аз резервирах в средата на март от 3КМ и ми дадоха твърда цена за билети + всякакви такси, за двама възрастни и две деца. Даже цени за повече от една оферта ми бяха дали. Но аз звънях на друг телефон, от сайта им, там има няколко телефона.
 http://www.3kmtravel.com/
Но с тези агенции всичко е относително сякаш, не изключвам вероятността при следващо обаждане да имам коренно различен опит.

# 7
  • Мнения: 994
Аз искам да попитам-като се обаждате в агенцията да ги питате за цена какво ви отговарят?При мен започват да мрънкат и ми казват приблизителна цена, аз естествено ги питам за крайната сума ,която ще платя.Започват да ми обясняват,че за да ми дадат цена трябва да ми направят резервация.Звънях в друга американска агенция,там без да ми правят резервация ми казаха крайната сума.Защо е така?

Искат да ти направят резервация, за да може да ти кажат вярната цена. Иначе няма как да знаят колко ще бъдат летищните такси.
Освен това всеки ден летищните такси се менят.
Не виждам абсолютно никакъв проблем да си направя n на брпй резервации като си търся билети. Никой не ми взима пари за това. Плащам като си избера билети, които ме удовлетворяват - цена, самолетна компания, маршрут. Цената е такава, каквато са ми я обявили, независимо че плащам дни по-късно. Тази година уцелих промоция някаква и моите летищни такси са с 150$ на билет по-малко от тези на моя приятелка, която си купи подобни билети от същата компания, но резервацията й бе направена 3 дена по-късно.

# 8
  • Мнения: 176
А сравнявали ли сте цените на тези агенции с цените на които могат да се купят билети директно от специализираните търсачки като www.kayak.com ? Аз от години ползвам само тях и все си мисля че така е най-изгодно?  newsm78

# 9
  • Мнения: 3 491
А сравнявали ли сте цените на тези агенции с цените на които могат да се купят билети директно от специализираните търсачки като www.kayak.com ? Аз от години ползвам само тях и все си мисля че така е най-изгодно?  newsm78
Да, сравнявала съм с kayak.com, lessno.com, sidestep.com, orbitz.com, hotwire.com, expedia.com, и някои други, общо-взето в продължение поне на около месец сравнявам, за да се ориентирам каква е разумната минимална цена, която мога да очаквам (лесно-то за ми давали най-добри оферти онлайн). Накрая, като се обадя на българска агенция, разликата, която ми дават за 4-ма, е от порядъка на поне $500 в наша полза, така се случва.

# 10
  • Мнения: 2 674
Записах полезната информация.Благодаря.

Моята агенция(вече и знам името) ми казаха,че не приемат кредитни карти Shocked,след това казаха,че могат да приемат Американ Експрес срещу 3%такса.Аз веднага се навих,кой ги знае какви са-могат да забегнат с парите ми.Аз бях готова да им диктувам номера на картата по телефона.Ма не можело така- трябвало да ми пратят някаква бланка по факса,аз да съм я попълнила и да съм им я била пратила обратно.Пратих им чек в крайна сметка и им звъня да ги питам кога да си чакам билетите.Е,те едва ли не ми се скараха за наглостта да ги безпокоя.След три седмици след като осребриха чека съм можела да си чакам билетите.Повече никога няма да ме видят да си купувам билети от въпросната агенция.

# 11
  • Мнения: 994
Най-евтиният билет, който намерих онлайн беше с $300 повече от това, което ми предложиха от агенцията. Иначе винаги проверявам онлайн първо и то също като блажка - поне седмица се ровя.

Аз знам, че някои агенции имат такса за кредитните карти и затова винаги първо питам, ако имат такава, се отказвам.

# 12
  • Мнения: 176
Интересно, ще трябва да си запиша някой друг номер тогава и да ги прозвънявам, поне профилактично. Че сега както ще се утрояваме, и пътуванията ще ни се оскъпят занапред.

Но с чек не бих плащала в никакъв случай. Само кредитна карта - иначе ако се покрият с парите иди че ги гони.

# 13
  • Мнения: 3 478
На нас маршрута ни е кофти и он лайн добри дилове не намирам никога. И аз винаги звъня по на хиляда агенции и винаги купувам от едно и също място в крайна сметка, защото е най-ефтино. Вега Травел - Денка ( в Чикаго е фирмата).

# 14
  • Мнения: 384
Зора, точно днес Интернет Турс ми предложиха цена с около $300 по висока на билет newsm78 от една друга компания

Общи условия

Активация на акаунт