Какъв крем за белег от операция?

  • 5 018
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 162
Имаме белег от операция,но минаха вече 6 месеца и се чудя дали все още имам шанс да я мажа с нещо та да изчезне тоя пусти белег?В началото мазахме с Контратубекс,но годноста след отваряне май беше малка и си мисля за Мадеказол newsm78.Ако някой има опит с тези мехлеми или с други по-ефикасни,нека пише Praynig

# 1
  • Мнения: 2 534
Мадекасола (или както там се пише ) ще ти свърши същата работа . Не пречи да пробваш , защото не е много скъп , аз го купувам за 8лв.
Понеже белега не е много пресен има едно лекарство , що пиша , като не му знам името ...
Една приятелка с него оправи белези от изгаряне по лицето , струва обаче към 60лв.

# 2
  • Мнения: 1 215
пробвай с контратубекс, около 10лв е. Аз се мажа с него

# 3
Много ефикасно  е лекарството  KELOFIBRASE ,но  е немско и се продава само в Германия Купихме го за сина ми и действително има страхотен ефект. струва там 10 евро. може да се използва и за лечение на много стари белези

# 4
  • Мнения: 162
Благодаря на всички за отговорите!Имаме познат,който пътува в Германия и дано го открие това лекарство Praynig

# 5
  • Мнения: 202
А който няма познати в Германия какво да прави?  Sad Имам два белега да заличавам, единия на корема и 20 см на крака...

# 6
  • Мнения: 3 164
Много ефикасно  е лекарството  KELOFIBRASE ,но  е немско и се продава само в Германия Купихме го за сина ми и действително има страхотен ефект. струва там 10 евро. може да се използва и за лечение на много стари белези
А дали е ефикасно за белег от секцио ?Ако знаеш естествено....

# 7
може да се използва за белези от операции,белези от изгаряния даже и за белези от акне.В интернет има много информация за него и ако знаете немски може да прочетете! Може и да се поръча по интернет!

# 8
  • Мнения: 922
Знам един "бабин мехлем" мед. дъвка, пчелен восък и чиста св. мас.

# 9
Има нещо ново на пазара - казва се Dermatix gel, който може да отстрани и 10-годишни белези  Grinning
само дето е малко скъпичък - за около 10 гр (стига за два-три месеца) е около 70 лв., но е страхотен! Изпробвано !

Общи условия

Активация на акаунт