Тайнството - поява на живот! Замисляте ли често за чудесата около нас?

  • 1 693
  • 27
  •   1
Отговори
Какви мисли и чувства събуждат у вас тези кадри?

http://free.log.bg/article.php?article_id=5727   newsm03

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 14:10 от smaragda77

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какви мисли и чувства събуждат у вас тези кадри? newsm03

http://free.log.bg/article.php?article_id=5727   passifier

Че това пиленце, можеше и да не се е появило след някое великденско трошене на яйца...

# 2
  • Мнения: 654
умиление.и въпроса: кое е първо,яйцето или кокошката.

# 3
  • Мнения: 306
Браво!
Възможно най-подходящият ден си избрала,за публикуване на подобно нещо! Whistling

# 4
  • Мнения: X
Малко ми се повдигна.
"Тайнството" на раждането или започването на нов живот под каквато и да е форма първо не започва с "излюпването" а със зародиша.
Ако целта е да се събудят някакви майчински чувства на умиление с тази тема, то аз не изпитвам нищо, докато гледам едно яйце. Във всичко има нещо идеално и неповторимо, но то не се усеща от страничните наблюдатели а от този на когото се случва. Още по-малко пък в картинки.
Нищо лично към авторката, просто целта на темата мисля че не се връзва с това което е показано на линка.
То и едно цвете е красиво, ако го наблюдаваме как се развива от семенце още. Дори е може би по-интересно. Поне няма кръв. Peace Но пак няма да ми провукира никакви емоции може би, освен на възхищение.

# 5
  • Мнения: X
Малко тъпо беше да смениш заглавието на темата си, както и да изтриеш това което беше написала, преди линка, тъй като сега на никоя от нас отговорите не се вписва в темата ти. А особено моя пост изглежда доста безмислен имайки предвид че ти нищо не си писала, а БЕШЕ. Умно, ама не ти се получи.
Вместо да триеш всичко, помоли модератор да я изтрие или заключи. Peace
Или все пак си остави това което беше,или поне "учавствай" в това което се коментира.

А в теб какви чувства събуждат тези снимки?

# 6
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Изобщо не ми се е повдигнало, снимките ми обогатиха кулутарата от страна на това как се ражда пиленце...нищо повече.
Иначе обичам яйца, предпочитам ги варени- на салатка или пълнени...

# 7
  • Мнения: X
На мене ми стана гадно заради кръвта по пилето бе. Не че нещо. просто сутринта бях гладна и ми се гадеше и без тва , а след ато го видях някак си ми стана ...дедазнам. Нищо лощо за снимките нямам иначе.

# 8
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Добре, бе
не се оправдавай, имаш право да ти се гади- все пак е демокрация  Laughing
явно стомасите ни не са на една вълна  Mr. Green

# 9
Малко тъпо беше да смениш заглавието на темата си, както и да изтриеш това което беше написала, преди линка, тъй като сега на никоя от нас отговорите не се вписва в темата ти. А особено моя пост изглежда доста безмислен имайки предвид че ти нищо не си писала, а БЕШЕ. Умно, ама не ти се получи.
Вместо да триеш всичко, помоли модератор да я изтрие или заключи. Peace
Или все пак си остави това което беше,или поне "учавствай" в това което се коментира.



 love001  Съжалявам много за предизвиканите негативни емоции! Най-малко това съм искала да провокирам!  Heart Eyes За мен всяка форма на живот е чудо!
Ето това е моето усещане за появата ми на тоя свят:   Heart Eyes:
 * * *
"Какъв невероятен шанс -
да се явя на необятната за мен земя,
а тя прашинка е
сред тоз' всемир,
изпълнен с чудни тайни -
и на длъж и шир...
Един загрижен глас във мен шепти:
"Животът ти е БОЖИ ДАР! Помни!
Не го затлачвай със злини!
Човешкия си образ съхрани!"
 smile3525

Весел Великден желая на Всички ви! Two Hearts

# 10
Залисани от безбройни ангажименти, нека не забравяме да се радваме на всичко божествено красиво около нас!   newsm10   

http://www.esnips.com/doc/c0feb464-9dd5-4dc7-a8a8-80f849b268c9/Euflorie

# 11
Браво!
Възможно най-подходящият ден си избрала,за публикуване на подобно нещо! Whistling

Извинявай, не исках да провокирам неприятни емоции!
Весел Великден ти желая!
 Hug
http://www.esnips.com/doc/c0feb464-9dd5-4dc7-a8a8-80f849b268c9/Euflorie

# 12
  • Мнения: 875
мен пък снимките ме умилиха. люпила съм пиленца като дете на село с баба и споменът наистина е незабравим.  Heart Eyes

# 13
  • на село
  • Мнения: 822
Нов живот - някога наблюдавали ли сте излюпването на яйце...

Ама яйцето ли се излюпва или пилето?

# 14
  • Мнения: 750
Какви мисли и чувства събудиха у мен тези кадри ли.....Ще ти кажа!
Когато бях малка и живеех в бащиния дом,на улуците по покрива на къщата имаше няколко гнезда.
Птиченца люпеха яйчицата си там.
Та,почти всяка сутрин когато отивах на училище виждах по едно размазано такова пиленце на пътечката към входната врата.
Току що излюпено.Тъкмо се родило....и умряло.Никога няма да разбере какво е да може да лети.
А преди да го взема.... котката се шмугваше в краката ми и закусваше с него.
Както и се сетих,че в Китай такива пиленца ги ядат.Афродизиак са.
Само,че патета.Ей такова едно,запъртъче...дни преди да се излюпи,някой му счупва черупката,вади го от там и хоп в устата.Гълтат го цяло.После вярват,че са секси.А цената на такова едно пиленце е доста добра.

Общи условия

Активация на акаунт