Искрено и Лично от 24.04.2008г.

  • 1 418
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 128
Имам една огромна молба и спешно ми трябват мнения.... На 24.04.2008 в сутрешното предаване "Искрено и Лично" са давали за Здравословното хранене и майка ми го е гледала обаче към средата  Confused Предлагали са някаква нова книга за Здравословното хранене и са говорили за нея. Та мисълта ми е ако някои го е гледал и е запомнил или записал името на книгата да ми го даде, ще бъда много благодарна. Мерси предварително.  smile3503  newsm10 newsm03 newsm53

# 1
  • У дома
  • Мнения: 96
По принцип дават редакционни телефони и можеш за звъннеш там и да попиташ. Аз бях гледала, но беше отдавна, предаването им с подобна тема и казаха, че който се интересува от книгата /тогава също се коментираше книга от този род/ може да се обади в редакцията за повече инфо. Но аз така и не намерих време. Ако в случая научиш нещо повере - пиши на лични, че тази тема много ме вълнува.

# 2
  • София
  • Мнения: 128
За мен няма проблем да пиша, но незнам такива телефони те са я показвали тази книга в ефир, но неможе никой да не е гледал предаването в четвъртък от този форум..  моля много горещо да се включат тези, които са го гледали и знаят името на книгата!!! Hug Hug Hug Praynig Praynig Praynig Hug Hug

# 3
  • Мнения: 572
аз го гледах - книгата (пиша по памет, но дано помогна) се казва Ултраметаболизъм на някакъв си Хаймън (може и да бъркам името).Книгата е зелена, на почти 100% съм убедена, че съм я виждала в книжарница Пингвините, но предполагам навсякъде я има Simple Smile
Успех!

# 4
  • Мнения: 4 435
Да,Ултраметаболизъм беше книгата.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Книгата е Ултраметаболизъм, Д-р Марк Хаймън,  Кръгозор, 2008,16.00 лв.
Има я в Пингвините и на Славейков също я има.  Peace

# 6
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Да, доста я похвалиха тази книга...и аз се замислих дали да не си я взема.

# 7
  • София
  • Мнения: 128
аз го гледах - книгата (пиша по памет, но дано помогна) се казва Ултраметаболизъм на някакъв си Хаймън (може и да бъркам името).Книгата е зелена, на почти 100% съм убедена, че съм я виждала в книжарница Пингвините, но предполагам навсякъде я има Simple Smile
Успех!

Страшно много съм ви благодарна.. неможете да си представите колко много... БЛАГОДАРЯ!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 128
Тази книга не е това, което очакваме ето вижте този линк: http://www.book.store.bg/c/p-p/m-498/id-21131/ultrametabolizym-d … -mark-hajmyn.html

Общи условия

Активация на акаунт