Най-добрата банка според вас?

  • 1 898
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте на всички!Искам да ми помогнете със 1 съвет коя банка е по-сигурна-добра????Искам да направя детски влог на децата ми но не знам в коя банка да бъде Sad NeWS78 Не че са много паричките който ще им вкарам,но и малкото е добре от колкото без хич.Благодаря ви предварително!!!!! Hug

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 18:05 от tzvetinka

# 1
# 2
  • Мнения: 2 070
Аз съм много доволна от Булбанк, Първа Инвестиционна и Асет..тях съм ползвала. Но не за детски влог, за валута и трансфери разни.

# 3
  • Мнения: 4 916
Доволна съм от Експресбанк, но само от офиса на Плиска. За другите им офиси по-добре да замълча... Не съм доволна и от това, че все още се иска предварителна МОЛБА, за да теглиш от сметка, ако си в друг град  Sick А също и че всеки път ме питат в кой офис ми е създадена сметката Sick мога ли след толкова години да помня кога и къде съм откривала сметка?

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Първа Инвестиционна Банка  newsm10

1. Чудесно обслужване.
2. Клонове в МОЛ, работещи и в събота и неделя.
3. Добри кредити
4. Добри влогове.
5. Страхотни ювелирни изделия по случай различни юбилеи предлагат
6. Да не забравям и колекцията си от всевъзможни и безумни рекламни кибритчета  Mr. Green

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
За мен ПИБ са пълни идиоти!

1. За едната бройка като си вадех карта, за да получавам заплатата си щяха да ми дадат права да разполагам с всички финанси на фирмата  ooooh!

2. На колежка просто ей така банкомат и глътна картата, оказа се, че срока й и е изтекъл, но кой да си направи труда да я уведоми! Горката се оказа в 22 ч. на автогарата с намерение да пътува до Пловдив, но с 2 лв в джоба!

3. Двама колеги с неактивирани кредитни карти от месец! Непрекъснати телефонни обаждания към ПИБ и подсещания- в резулата нищо повече от обещания...

# 6
  • Sf
  • Мнения: 808
Късмет? Съжалявам за перипетиите ви...

Аз ползвам централния им клон до Централна поща и в МОЛ на Стамболийски.

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Късмет? Съжалявам за перипетиите ви...

Аз ползвам централния им клон до Централна поща и в МОЛ на Стамболийски.

там, там...фирмата ни има договор с тях....за жалост  Confused

# 8
  • Sf
  • Мнения: 808
Е, нямам думи... Жалко...

# 9
  • Мнения: 4 916
Оооо, как пропуснах ПИБ - няма по-неориентирани девойки в банковия бизнес от тези в клона на Коня. Мно`о зле. Сори за офф-а.

# 10
  • Мнения: 738
За мен е Райфайзен.

# 11
  • Мнения: 4 300
Малко ти е некоректен въпроса, добре че си уточнила после Wink
Щом ти трябва за детски влог значи те интересуват 2 неща- стабилност и висока лихва. По принцип най сигурни са най големите банки, които по дифолт дават и най ниски лихви. Т.е. оказва се че искаш диаметрално противоположни неща, добре че има Закон за гарантиране на влоговете. Отвори МоитеПари и сравни лихвените проценти.
Там , където алчността се пребори със страха, ще намериш идеалната банка за теб.

Последна редакция: сб, 26 апр 2008, 14:44 от Р0кси

# 12
  • София
  • Мнения: 10 291
За мен най-добра е банката, която има някакви преференциални условия специално за теб, повечето големи фирми имат споразумения с големите банки за преференциални условия за служителите си, най-добре ако работиш във фирма провери с коя банка работят  Hug


И разбира се банката трябва да е голяма и с име  Mr. Green

# 13
Благодаря на всички !!!!!Ще трябва да да се поровя-поинтересувам малко повече Hug

# 14
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Избери си банка ,която предлага най-висок лихвения процент и добри условия. Всички са сигурни! Влоговете до 40 000 лв са гарантирани и дори и да се случи нещо, се си получиш парите. Има специален закон за това. Действай спокойно където те устрайват условията най-много.

Общи условия

Активация на акаунт