прием в детски хор за софия

  • 3 809
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 71
здравейте. много бих желала да запиша дъщеря ми, която тази година ще навърши 5 години, в детски хор. В интернет нещо не мога да открия информация действащите  хорове в София. Ще съм благодарна за всякаква информация - сайтове на хорове, как става приема, контакти и т.н. Иска ми се да е някой известен хор, който има концерти, издава дискове и др. В интернет успях да открия само детски хор Пим пам и този към БНР, но за последния нямаше никакви контакти.Дали става трудно записването в подобен вид хорове. Чувала съм например за Бон-бон че там приемът не е случаен.

# 1
  • София
  • Мнения: 62 595
Радиохорът организира прослушвания на някакви периоди от време и затова трябва да питаш поне на информация на радиото.
Все още съществува и хор Бодра смяна (сега той е към Двореца на децата) - намира се на Борис и Позитано отстрани в сградата на БСП.

От поста ти оставам с впечатление, че много те блазни блясъкът на славата, защото започваш с изискванията "да е известен, с концерти, дискове и т.н. Признавам, че това не ми прави особено добро впечатление. Ако детето ти има талант където и да започне да пее ще натрупа опит и знания и в един момент ще си намери мястото. Всеки, който се е занимавал с пеене (или децата му) знае, че има много вода да изтече и песни да се изпеят докато едно дете стигне до етапа да прави записи и да участва в големи концерти. В този смисъл никъде приемът не е случаен. Колкото и широко да са отворени вратите на хоровете и вокалните групи много деца се отказват по всякакви причини. Първо детето да покаже талант и трудолюбие в пеенето, пък тогава си мисли за записи и концерти.

Общи условия

Активация на акаунт