Помогнете спешно

  • 1 095
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Детето ми 3г. за 1 път е със спазъм.Педито ни изп Вентолин, сироп за кашлица и антибиотик(още не съм го почнала,но на там отиват нещата).хомеопота ни изп.Кокус какти и Кор.рубрум ,тях ги пием от вчера на обяд,няма и24часа.Но положението върви към зле.Цяла нощ и сутринта не е спряла да кашля и вече ме хваща страх да не напр. пневмония и мисля да почвам-АБ.Иначе няма темп.,апетита е малко намален.Дайте съвет.От 1мес е на хомеоп. игранулите на Боарон не е спряла да ги пие.

# 1
  • Мнения: 584
Детенцето ми е на 4г и често прави спазми, защото има астма! На хомеопатия сме от близо една година и за това време сме имали около 5 бронхо спазъма и засега сме ги овладявали с хомеопатия! Мога да ти препоръчам да го следиш ежедневно при педиатъра как са хриповете, ако нещата се влошат и хриповете слязат в дробовете мини на антибиотик , поне аз така бих направила, ако задържате положението опитай да се лекувате само с хомеопатия!Също така бих ти препоръчала да даваш Вентолина или да правите инхалации с Вентолин, ако имате наблизо поликлиника, която има инхалатор ,това е по-добрият начин, това не влияе на лечението с хомеопатия, поне според моята докторка!

# 2
  • Мнения: 208
благодаря ти.

Общи условия

Активация на акаунт