Бенката ми ПОБЕЛЯ !!!!

  • 3 459
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 606
Здравейте момичета!
Лятото преди няколко години ми избяля бенката на гърба.Незнам,може би нещо от слънцето стана.Просто си изгуби пигментацията.
Ето за какво говоря:

Та бях чула че може мястото да се попълни с перманентен грим,че много грозно така.Но малко се притеснявам да боцкам там,все пак е било бенка.Вие знаете ли нещо по въпроса?

# 1
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Задължително си направи консултация с онколог. При всякакъв вид изменение по цвят и форма на бенки, трябва да се потърси лекарска помощ. Дано не е нещо притесняващо. Успех!

# 2
  • Мнения: 27 524
Задължително си направи консултация с онколог. При всякакъв вид изменение по цвят и форма на бенки, трябва да се потърси лекарска помощ.

Абсолютно съм съгласна  Peace И с дерматолог.
Освен това, дори за бивша, размерите на бенката са такива, които предполагат задължително и редовно следене  Peace

# 3
  • Мнения: 403
Задължително си направи консултация с онколог. При всякакъв вид изменение по цвят и форма на бенки, трябва да се потърси лекарска помощ.

Абсолютно съм съгласна  Peace И с дерматолог.
Освен това, дори за бивша, размерите на бенката са такива, които предполагат задължително и редовно следене  Peace
newsm10

# 4
  • Мнения: 119
Търси първо консултация с хирург-онколог а след това търси други пътища за разрешаване на козметичният проблем!!!

# 5
  • Мнения: 606
Това ми излезе преди около 7-8 год.
Ходих налекар и ми предписа някви мазила.Каза че не е нещо притеснително.
Но май пак че отида да видим какви са вариантите да го залича.

# 6
  • Мнения: 15
ЗДРАВЕЙТЕ, ТОВА КОЕТО ВИЖДАМ НА СНИМКАТА Е ОТ ПРЕДИ ГОДИНА БЛИЗО. МОЖЕ ДА ИМАТЕ ВЕЧЕ ПОСТАВЕНА ДИАГНОЗА. МОЕТО МОМИЧЕ БЕШЕ НА ПЕТ ГОДИНКИ КОГАТО МУ СЕ ПОЯВИ ТАКОВА ПЕТНО С БЕМКА В СРЕДАТА ПРЕД ДЯСНОТО УХО. ОТ ПРОВИНЦИЯТА СМЕ И КОЖЕН ЛЕКАР ПОСТАВИ ДИАГНОЗА НЕВУС СЪТЪН - ВИТИЛИГО. ИЗПРАТИ НИ ПРИ ПРОФЕСОР ДУРМИШЕВ, РЕДУВАШЕ ЛЕЧЕНИЕ С ХАПЧЕТА, МАЗИЛА, СЯКАШ ПРОБВАШЕ С ДЕТЕТО КАКВИ РЕЗУЛТАТИ ЩЕ ИМА. ОСТАВИВИХ ВСИЧКО. ВОДИХ ГО ДАЖЕ И НА ИРИСОВА ДИАГНОЗА. ПИ КОМБИНАЦИЯ ОТ БИЛКИ, НО ЕДИНСТВЕНО ЛЕКО ПОДОБРЕНИЕ ИМАШЕ, КОГАТО ПИЕШЕ ДОБАВКА BIOMARE IMMUNO. МНОГО СЪМ ЧЕЛА ПО ФОРУМИ, НО НЯМА ИЗЛЕКУВАН ДОСЕГА КАТО ЧЕ ЛИ. АЗ ЗА НЯКОЙ ПРОБЛЕМИ ПОЛЗВАМ ЕЛЕКСИРИТЕ НА ХЛЕБАРОВ И ИСКАМ ТЯ ДА ЗАПОЧНЕ ДА ГИ ПИЕ, ПИША СИ ПО НЕТА СЪС СЪТРУДНИК НА ИНЖ.ХЛЕБАРОВ И ЧАКАМ ОТГОВОР НА МОИ ВЪПРОСИ, ЗАЩОТО Е НА 13 ГОДИНИ.
АКО ВИЕ ИМАТЕ РЕЗУЛТАТ ОТ ОПРЕДЕЛЕНО ЛЕЧЕНИЕ, МОЛЯ ВИ ДА МИ ПИШЕТЕ.
БЛАГОДАРЯ И ВСИЧКО ДОБРО.

# 7
  • Мнения: 17 546
jiju, пишете с малки букви! (и толкова стари теми не се повдигат обикновено!)

Общи условия

Активация на акаунт