Моля Ви, помогнете ни

  • 1 093
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 48
Здравейте,скъпи майки обръщам се към вас,защтото смятам,че може да ми помогнете.Много съм объркана и затова започвам отначало.Аз съм много позитивен човек и винаги съм съумявала да се радвам и на най-малките и незначителни неща.Но в последните 2 седмици в съзнанието ми има само черни и лоши мисли,които не мога да ги прогоня.Изпитвам страх за близките си и за детето си да не им се случи нещо лошо.Радвам се  на здраво и енергично дете,със  съпруга ми се разбираме .Говорих с него,но много не ми помогна.Започнах да чета книги за позитивно мислене и стана по-лошо.Защтото там пише ,че за да ти се случват хубави неща  трябва да ги мислиш.И това ме натовари много и не ми дава мира. Постоянен страх и напрежение.Искам да мисля хубави неща ,а то само глупости.Искам да се разсеям а то пак се
връща.Ходих при психиатър но много полза нямаше.На някой от вас случвало ли се е?Това депресия ли е или при други майки също е така? Благодаря ви много предварително. newsm78

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво става, толква потребители се оплакват от депресия и страхова невроза?!
Знаеш ли какво е провокирало тези черни мисли? Много е важно да откриеш причината.
А психиатъра какво ти каза? Изписа ли ти лечение?
Дай повече инфо и съм сигурна, че някой препатил ще се включи с подходящи съвети.

# 2
  • Мнения: 48
Моя приятелка влезе в болница с детето си.И азсъм лежала в същтото отделение с детето си.Става въпрос за висока Т .и разстройство.Посещението в болницата ми подейства зле.Започнах да си мисля дали няма да се разболее и детето
ми.От там се започна за всички мой близки.Почнаха да се въртят в главата ми и други лоши мисли.Казах си щом ги мисля дали сте се осъществят и това ме побърка.Психиатърката ми каза ,че не става толкова лесно да се превръщат лошите или хубави неща в реалност.Изписами капките на Бах  и витамини.Да излизам на слънце и разходки

# 3
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Всички се страхуваме за близките си. Започни да мислиш за хубави неща. Hug

# 4
  • Мнения: 4 753
И на мен понякога ми е адски притеснено, не знам какво ще правя като започне детето да ходи на детска и не е пред очите ми.... не ми стига, че за мъжа ми се притеснявам по цял ден, ами ще започна и с детенце... Не знам какво ще правя, но ще трябва да се справя някак си... Така е като ни заливат с лоши новини, с катастрофи, пожари и прочее и все си мисля, че и на нас може да се случи...  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 52
Купи си от аптеката deanxit и мисля,че ще започнеш да мислиш по-позитивно.Наричат го розовото хапче не само заради цвета,а и защото оправя настроението.Дават го без рецепта,така че няма привикване към него.Ако искаш все пак се консултирай с лекар,но всичките ми колежки,които го пият са много доволни/а ние сме медицински работници/.Аз лично съм изпадала в депресия преди години и го пих.На мен ми помогна.

Общи условия

Активация на акаунт