Шоуто “Имаш талант” - 6-годишна участничка побърка Острова

  • 1 595
  • 14
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Гледам и плача от умиление:
http://www.vsekiden.com/?p=24076
Поздравявам ви с още 1 нейно изпълнение. Невероятна е, нали?
http://www.youtube.com/watch?v=R4AtDCVa5xE&NR=1

# 1
  • София
  • Мнения: 2 132
Супер е  Peace

# 2
  • Мнения: 234
Страхотно момиченце  Heart Eyes Невероятно красиво и талантливо  Hug

# 3
  • Мнения: 17 546
Малък ангел! Прелестна е Heart Eyes
http://www.youtube.com/watch?v=KYeR41TKrUg&feature=related

И аз вече вярвам в ангели... Grinning

Последна редакция: нд, 27 апр 2008, 19:34 от Балу

# 4
  • Варна
  • Мнения: 956
Страхотен глас и страхотна красавица  Heart Eyes Hug
Някои от изпълненията и звучат по-добре и от оригиналите   bouquet

# 5
# 6
  • Мнения: 5 710
Чудесна е Кони! Гледах я преди година. Сладко детенце, верничко пее, има си и вибрато Rolling Eyes. Песента на Дороти много й отива.

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 00:20 от 10¢'s cafè&lounge

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Гледах я преди време. Всъщност мисля, че е едно от многото сладки и талантливи деца. Но много малко от тях имат шанса да са лансирани.

# 8
  • Мнения: 2 407
Прекрасна е!

# 9
  • София
  • Мнения: 1 124
Леле страхотна е   newsm74

# 10
  • Мнения: 1 312
Много е сладка и много талантлива.
Уитни Хюстън не е лесна за пеене,но момиченцето се справи просто страхотно Hug

# 11
  • Мнения: 678
С риск да ми се нахвърляте искам да дам своето мнение! Praynig
За съжаление то ще е малко крайно и доста субективно,защото имам щастието да работя в сферата на музиката.
Освен,че момиченцето е сладко малко дете и естествено има повече глас  и вродена музикалност от другите на нейната възраст с друго не може да се похвали...а и не е нужно.
 Като професионалист искам да Ви уверя,че в това пеене няма нищо правилно от вокална гледна точка,от където идва и странното фалшиво вибрато,което лично мен ме втрещи. Crazy
Не си мислете,че когато един глас има вибрато значи е развит,или поставен правилно.
Много ми се иска  да Ви кажа това,което е казал великият руски писател и драматург Чехов:
"ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА ОТ ИЗКУСТВО,ТО РАЗРУшАВА ИМУННАТА ИМ СИСТЕМА"!!! Naughty

Почти няма световен пример за преждевременно развити таланти,които да не са се провалили,не защото не са имали качествата,а защото са били екплоатирани не когато е трябвало! bowuu
Лично на мен малката не ми харесва,но разбира се моето мнение няма как да бъде обективно както обясних по-горе.

Пожелавам на това момиченце късмет!!!  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 710

Уитни Хюстън не е лесна за пеене,но момиченцето се справи просто страхотно Hug

Къде я видяхте да пее Уитни Хюстън?
На мен ми излиза все Песента на Дороти от "Магьосника от Оз", една детска песен. Какво пее на Уитни Хюстън?

# 13
  • Мнения: 17 546

Уитни Хюстън не е лесна за пеене,но момиченцето се справи просто страхотно Hug

Къде я видяхте да пее Уитни Хюстън?
На мен ми излиза все Песента на Дороти от "Магьосника от Оз", една детска песен. Какво пее на Уитни Хюстън?
Заповядай!

Ние сме лаици, или поне аз със сигурност, и се радваме на това сладко дете, за което никой не може да отрече че пее. Купище звезди не пеят вярно, но не предизвикват такова умиление. Аз лично съм впечатлена и не разглеждам пеенето на Кони Талбот от професионалната и техническа страна на нещата, а просто от човешка. (не приемай това за нападение!)

Последна редакция: пн, 28 апр 2008, 00:56 от Балу

# 14
  • Мнения: 9 991
Прекрасна е   bouquet, не разбирам много от музика но и аз съм пяла , не мисля че е фалшиво то все пак е детски глас има да се променя, пък и все пак са я оценявали професионалисти щом са решили че е добре.

Общи условия

Активация на акаунт