Дъщеря ми пишка,само по два пъти на ден.

  • 1 063
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 341
Много съм притеснена,нормално ли е дете да пикае два пъти на ден.Виждам че на моменти нарочно се стиска и понеже сега я уча на гърне,тя пикае точно два пъти на ден сутрин и следобед.

# 1
  • Мнения: 27 524
Тук в темата ти сме ти писали, че вероятно избързваш с гърнето и стресираш детето. Не е проблем да върнеш памперса и след време да опитате пак да го махнете, майчинството трябва да бъде спокойствие и хармония, а не стриктно спазване на някакви си, някъде и от някого писани правила  Hug

# 2
  • Мнения: 341
Ок,съгласна съм върнах и памперса и пак се стиска.А междудругото реших да го махна,защото много често беше сух и си казах че сега е момента.Притесняваме страха от пишкането.

# 3
  • Мнения: 945
А дъщеря ти поема ли достатъчно течности? И преди по колко мокри памперса на ден имахте?

# 4
  • Мнения: 341
Пие си нормално вода и сокове,ами и преди не мокреше много памперса,но пак си пишкаше,точно поради тази причина реших да го махна защото често беше сух.Аз се съмнявам че целия проблем е в това,  че преди месец имаше срастване и се наложи да и отлепят дудат,отгова пишкането е проблем,беше отшумяло,но явно нея я притеснява.Немога да си простя че и го причиних и неискам да вярвам че това е причината.

Общи условия

Активация на акаунт