Флуорните шини

  • 577
  • 1
  •   1
Отговори
Здравейте!
Бих искала да попитам, дали някой е използвал флуорни шини на зъбите. Те били нещо като избелващите, но се слагал флуор. Имам много крехки зъби. Притеснявам се след бременността да не ми се разрушат зъбите. Предварително ви благодаря за мнения и съвети

# 1
  • Мнения: 3 336
Мила, влез в гугала и напиши флуор да видиш какви неща ще ти излязат и тогава пак си помисли за флуорни шини Rolling Eyes Аз лично бих се въздържала Peace Както се въздържам от даване на флуор на децата ми и от пиене на флуор по време на бременност и въобще на минерални води с флуор. Зъболекарката ми ми обърна внимание върху вредата от флуора, така че й се доверявам напълно, особено след като прочетох в нета за какво става въпрос.

Едно време на бабите и прабабите ни никой не е давал да пият флуор, а прабаба ми имаше по-здрави зъби от моите, Бог да я прости. Можеше лешници със зъби да троши Peace На по-млади години разбира се, но аз сега никога не бих посмяла да троша лешник със зъбите си. Аз помня много добре как ни черпеха с "бонбонки" флуор  градината. Да кажа , че зъбите ми са много здрави ще излъжа. Всяка пролет и есен ходя на зъболекар и винаги имам по някой кариес Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт