Деанксит и бременност .....Моля за помо6т...

  • 11 133
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 88

Здравеуте мами , искам да ви попитам някоя от вас пила ли е деанксит по времв на бременност ,по 1 т . Понеге на този етап не мопга да намеря заместител кжото и да пробвх .Пулса ми е у4естен и ми е много нервно .Незнам какжо да прав и лекарите незнаят .Да знаете много ли е вреден ......моля някои да ме посаветва. Praynig ooooh!Опитах се да го спра но направ не ме сварта на едно място толкова ми е зле .Какжо мойе да ме  успокои

# 1
  • Мнения: 15
Здравей jenaroza .До колкото знам аз деанксита се пие по схема и така се спира като се намалява дозата.Трябва лекаря който ти го е изписал да ти я направи(схемата),не съм пила по време на бременност,бе6е много отдавна когато съм го пила  и то за кратко.Предполагам ,4е ти е нервно и не ти е лесно но в един момент става6 зависима от лекарствата.Опитай се да се пребори6 сама със страха,за6тото ако ти  не си помогне6,няма кой да ти помогне.Помисли за беб4ето.Посъветвай се с лекар.Пожелавам ти успех   bouquet
 

# 2
  • Мнения: 4 335
Пила сьм деанксит,но доста преди да забременея,по принцип се водят за едни от най-леките антидепресанти.Щом аналгин не трябва да пиеш едва ли и тези не вредят.Как така лекарите незнаят newsm78Трябва да се консултираш с някого

# 3
  • Мнения: 697

Здравеуте мами , искам да ви попитам някоя от вас пила ли е деанксит по времв на бременност ,по 1 т . Понеге на този етап не мопга да намеря заместител кжото и да пробвх .Пулса ми е у4естен и ми е много нервно .Незнам какжо да прав и лекарите незнаят .Да знаете много ли е вреден ......моля някои да ме посаветва. Praynig ooooh!Опитах се да го спра но направ не ме сварта на едно място толкова ми е зле .Какжо мойе да ме  успокои

Не е много удачно да го пиеш, но ако лекар ти казва, довери му се. Според мен проблема ти е на психологична основа /говоря като човек минал по този път/. Има няколко доста успешни метода, за да се успокоиш. Единия вариант е самовнушение, изисква доста време и воля. Също така помагат и определени дихателни упражнения от йогата. И ако това не се получи просто взимай Валидол или Валериан. И най-важното е посети психиатър. С поредица от сеанси можеш да постигнеш невероятен успех и без лекаства. Успех Simple Smile

# 4
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Здравей,
точно преди да забременея ми бяха изписали да вземам такова лекарство.....
В момента, в който заподозрях че съм бременна и го спрях....
До колкото знам не е много удачно да се пие, особенно в първите месеци на бременността, когато се формират органите на детенцето.... Rolling Eyes
Виж листовката, която е в опаковката, може да те ориентира!
Най-добре се консултирай с гинеколога си! Peace

# 5
  • Мнения: 1 008
Отиди на кардиолог и спри да пиеш това лекарство!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 88
Едно голямо благодаря на всички  bouquet Спрях лекарството и посетих кардиолог оказа се че имам възпаление на стомашната лигавица и от там идва напрежението Предписа ми безвредно лекарство и ми каза че мога да пия максимум 1 валерян и до 3 валидола И да започна щадяща диета на варени и печени храни зада се успокои стомаха А аз винаги съм си мислила че проблемите са от нервите а то кво се оказа че стомаха ми не може да функционира както трябва от възпалението Дано да съм полезна и на други като мен

# 7
  • Мнения: 4 335
Скорошно оздравяване Hug

Общи условия

Активация на акаунт