Важно! Анкета за правилата в " Нашият дом!

  • 2 325
  • 58
  •   1
Отговори

Анкета

Желаете ли да може да се публикуват теми само от регистрирани потребители ?

Опции:

  • Мнения: 7 091
Поради зачестилите " инциденти" на "случайно" пуснати линкове от "гости" искам да запитам потребителите, които посещават този подфорум съгласни ли сте тук да могат да пишат само регистрирани потребители ? Подчертавам, че гостите ще могат да влизат и четат, но няма да могат да публикуват теми и мнения, докато не се регистрират.
Моля гласувайте, ако желаете може да се обосновете и защо.
В зависимост от резултатите от анкетата ще отнеса въпроса към администратор! Peace  bouquet
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 7 091
Само на 16 човека ли им пука кой пише тук? Shocked Не ви ли интересува, че има много скрита и подвеждаща много случаи реклама? newsm78

# 2
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Закованите теми често пъти се подминават, без да се четат, най-вече ако пише Правила. Аз влизам тук май три пъти след пускането на анкетата, но чак сега я забелязах Embarassed
Напълно съм съгласна гостите да не могат да пишат.

# 3
  • Мнения: 7 091
Любознателна, мерси за забележката, "отковавам" я, дано повече хора я видят!  Peace  bouquet

# 4
  • Мнения: 111

Това не е лоша идея. Peace
Много от хората пускат уж снимки на тяхното обзавеждане, а всъщност се виждат сайтове на фирми.

# 5
  • Мнения: 1 120
Напълно съм съгласна теми да публикуват само регистрираните потребители.

# 6
  • Мнения: 46 438
Съгласна съм Peace

# 7
  • Мнения: 5 001
И аз съм съгласна да пишат само регистрирани.Аман вече от анонимни и гост незнам кой си номер.....Все пак е по-добре да има контрол и по-малко пързалки....

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
Съгласна съм.
Писнало ми е от разни неуместни включвания на гости /не само в този подфорум/. Това е място за споделяне на идеи, опит и умения / в хоби-то са по-умели де  Laughing./, а не за самореклама.

# 9
  • Мнения: 2 388
Аз веднага я видях и гласувах Peace Какво пречи, който иска да пише да се регистрира, отнема няколко минути само.

# 10
  • Мнения: 752
И аз съм съгласна.

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
който е решил да прави реклама, пак ще направи, но поне да му е мааалко по-трудно

# 12
  • Мнения: 25 449
Уф, и аз сега видях темата.  Embarassed
Мнението ми се покрива с това на останалите - за рекламата спирачки няма. Ама поне да им е по-трудно.  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 656
Съгласна съм Peace

# 14
  • Мнения: 6 039
съгласна съм
добре би било, да пишат само регистрирани. Пълно е с гости, които сменят никовете си през 5 минути и правят явна и нагла реклама на фирми...

Общи условия

Активация на акаунт