ерогенните зони на мъжа

  • 24 703
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
не знам тази тема подходяща ли е за тук но искам да питам - чували ли сте за стимулиране на простата при мъжа и ако някоя го прави, моля кажете как? Четох че било през задния вход но мъжа ми каза че не усеща нищо приятно когато опитахме. Било нещо като ток?! Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 888
не знам тази тема подходяща ли е за тук но искам да питам - чували ли сте за стимулиране на простата при мъжа и ако някоя го прави, моля кажете как? Четох че било през задния вход но мъжа ми каза че не усеща нищо приятно когато опитахме. Било нещо като ток?! Embarassed
Моя мъж не ще и да чуе за подобно нещо. Правила съм подобни експерименти с бивше гадже. Той харесваше да го стимулирам отзад с вибратор и казваше, че наистина било като ток, особено като  се стимулира  едновременно и отпред.

# 2
  • София
  • Мнения: 392
 За проблеми с простатата ли става въпрос или за проблеми с ерекцията?

# 3
  • Мнения: 25 447
Май за скрит хомосексуализъм, ми се струва.  Thinking

# 4
  • Мнения: 4 978
Май за скрит хомосексуализъм, ми се струва.  Thinking

не, просто физиология на мъжа, доколкото знам

# 5
  • Мнения: 606
  Претпочитам да не ми ровят из задника. Баси секса, баси чидото...

# 6
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
а включи ли го в контакта?

# 7
  • Мнения: 9 991
Чета аз едни книжки за Кама сутра, там си пише, ама все пак е въпрос за лично предпочитание на човека.Аз не се имам са експерт че да давам акъл, а книжките са интересни пробвала съм неща от там, действат.

# 8
Аз смятам че има нещо вярно. И че както е научно установено, че жена има Г - точка, така и стимулирането на простата при мъжа увеличава удоволствието. Но също така е и вярно /според мен/ че не всеки мъж ще си признае, че му харесва да му бърникат в задника. Считат го за срамно.
Аз лично съм имала приятел, който харесваше да го стимулират по този начин. Не се притесняваше момчето, за мен също не беше срамно. Но съм на мнение, че не всички си го признават.

# 9
  • Мнения: 196
имаше една серия на "Секса и Града"как чрез стимулация на тази точка се стига до оргазъм ,ако не се лъжа "Тантричен секс" му казваха ...няма лошо ако на мъжа му харесва,но според мен преди да се впуснеш към задните му части трабва да знаеш дали го иска да не се упули насреща ти:).А за хому наклонности -пълни глупости............както казва един мой познат "Обожавам жена (в нашия случай мъжете ни)си и задника да й целувам пак ми е кеф"

# 10
  • Мнения: 2 388
Тантризъм е по - друго. Simple Smile

# 11
Аз също съм чела, че стимулирането на простатата доставяло голямо удоволствие на мъжете, но според мен малко са тези, които ще се навият на този експеримент Rolling Eyes Аз като предложих на мъжа ми и той ми каза следното: " Бегай бе.. ще ми бъркаш у г..о Laughing Я си пробвала да ме изненадаш, я съм ти чупил ръчичките.. откъде ги измисляш такива глупости... да не съм гей.. " Laughing и тн и тн:)) Цяла плеяда:)
А иначе имах един познат- доста разкрепостен в секса.. Според мен си беше бисексуален, ама не си го признаваше... Та той ми разказваше, че с неговата приятелка си били купили специални "играчки"- като кожени ресни, завършващи с топченца, които се пъхат в ануса по- надълбоко и после се издърпват... Казваше, че е било голям кеф Thinking Сигурно тези неща си имат име, ама незнам какво е. Простете за непросветеността Flutter

# 12
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
А доколкото аз знам не се бърка в г***.Това е мъжката G точка, която се намира някъде между тестисите и ануса.
Смятам обаче за по-правилно твърдението, че всеки човек има лични ерогенни зони....и по наблюдателните могат много лесно от рано да усетят къде се намират те в партньора.
Ако опрем само до G точката...да ни възбужда и стимулира, то загубена работа!

П.С. Ето като се поразрових какво открих...Явно и на мен някой неща са ми били непознати  Mr. Green

Цитат
Неговите тайни горещи точки


  Въпреки, че повечето мъже казват, че кожата е тяхната гореща точка, и че само с докосване могат да се възбудят, има още няколко специфични места, които ще ги възбудят повече и от видео маратон с Памела Андерсън. Става въпрос за мъжките G-точки. Мъжете всъщност имат три G-точки. Макар че това не звучи особено честно (като се има впредвид, че жените имат само една G-точка), нека си припомним нещо в полза на двойните Х хромозоми: множествени оргазми. Но сега говорим за неговото тяло. Та, къде са тези три точки?
 

1. Първи е френулът, чувствителната част точно от долната страна на пениса.  Когато се докосне, тази гореща точка може да предизвика екстаз у един мъж. Това е струпване на нервни окончания и е особено чувствително място, когато той е превъзбуден.

2. Втората точка е перинеумът, областта между тестисите и ануса. Преди да приключи половия акт имайте в предвид, че тази точка може да ви донесе допълнително удоволствие и за вас – ако я докосвате по време на секс, може да задържите вашето момче във форма за по-дълго време. Тя е  „свещено сексуално място". Тя може да предизвика невероятни удоволствия, когато се масажира внимателно или по-грубо по време на изключителни състояния на възбуда.

3. Третата мъжка G-точка е простатата. Простатата може да се стимулира и масажира чрез намазан с лубрикант пръст в ануса. Тогава докато движите пръста ще почувствате това гъбесто образувание, което може да се стимулира, за да предизвика силно чувство на наслада.

Е, може и да не сте готова да забучите пръста си в задника му. Но ако навлезете в такава неизследвана територия, е приятелят ви ще бъде много щастлив. Имайте в предвид, че освен тези три G-точки, вие можете да откриете точки A, В, С, D и Е на вашия мъж като просто го попитате.
 

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 00:12 от мама_на_фъстъче

# 13
  • Мнения: 139
Всичко де що има в интернет на тази тема изчетох! Но така и не открих на практика "гъбестото нещо"-простата. Ако някой е пробвал-да даде напътствия моля?! Thinking

# 14
  • Мнения: 9 991
Eхе, напътствия . Имам една книжка Есенцията на тантра, на Кенет Рей Стъбс. Там има напътствия и картинки, за тантра масаж, специално за стимулиране  на простата не знам , ама има други напътствия за ерогенни зони , както за мъжа така и за жената.

Общи условия

Активация на акаунт