trqbva vednaga da zvema merki!!!!!!

  • 1 094
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Момичета малко ме е срам ,но трябва да призная че имам гъбички  на ноктите на краката..... и преди съм имала но  до два дни изчезват.Но този път става все по -лошо,по-грубо и направо нямам думи.Моля ви кажете ми какво да правя искам да го спра напълно защото издивявам  срам ме е  и да говоря за това и да се събуя някъде.... УЖАААСССС НАПРАВО. Много се надявам да ми кажете нещо ефективно с което да мажа... да правя въобще нещо защото немога да  оставя така нещата!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 1
  • Мнения: 1 984
Момичета малко ме е срам ,но трябва да призная че имам гъбички  на ноктите на краката..... и преди съм имала но  до два дни изчезват.Но този път става все по -лошо,по-грубо и направо нямам думи.Моля ви кажете ми какво да правя искам да го спра напълно защото издивявам  срам ме е  и да говоря за това и да се събуя някъде.... УЖАААСССС НАПРАВО. Много се надявам да ми кажете нещо ефективно с което да мажа... да правя въобще нещо защото немога да  оставя така нещата!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

итраконазол /орунгал/ в пулсова терапия. + батрафен лак.

# 2
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Момичета малко ме е срам ,но трябва да призная че имам гъбички  на ноктите на краката..... и преди съм имала но  до два дни изчезват.Но този път става все по -лошо,по-грубо и направо нямам думи.Моля ви кажете ми какво да правя искам да го спра напълно защото издивявам  срам ме е  и да говоря за това и да се събуя някъде.... УЖАААСССС НАПРАВО. Много се надявам да ми кажете нещо ефективно с което да мажа... да правя въобще нещо защото немога да  оставя така нещата!!!!!!!!!!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

итраконазол /орунгал/ в пулсова терапия. + батрафен лак.

Година след второто раждане ми се появиха гъбички на ноктите на краката - пих 3 месеца орунгал "в пулсова терапия". Изчезнаха, за да се появят отново след две години - тогава пих ламизил. Пак изчезнаха. Междувременно непрекъснато мажех батрафен. От един месец се заглеждам и ми се струва че пак имам някакви гъбички по ноктите. Решила съм повече да не пия никакви лекарства, за да не си товаря черния дроб и просто се чудя какво да правя...

Общи условия

Активация на акаунт