жълтеникаво течение по бременност

  • 53 682
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 82
Здравейте всички,
моля за помощ - нормално ли е да има жълтеникаво течение по време на бременност? Сега съм бременна в четвъртия месец. В третия бях получила леко кафеникаво зацапване, но ми предписаха магнерот и утрогестан и да чукна на дърво, спря. От 2 дни наблюдавам обаче едно жълтеникаво течение. нормално ли е?

# 1
  • Мнения: 961
За по-сигурно говори с лекаря, който те наблюдава.
Едни мами ще ти кажат, че няма нормално течение по време на бременността, други - че ако няма специфична миризма, цвят, не те сърби или боли от него, значи няма нищо страшно.
Затова най-добре се консултирай с лекаря си.

# 2
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 При мен е нормално.Но съм под постоянно медицинско наблюдение, поради това, че съм развъдник на гъбички Rolling Eyes

 Най-добре е да ти направят микробиология.

# 3
  • Мнения: 160
Настоявай за микробиология. Незнам как някои лекари твърдят, че течение по време на бременност е нормално.  ooooh! и не пускат изследвания.

# 4
  • Мнения: 2 374
Според мен е нормално,но естествено,че е по-добре да се консултираш с лекар.

# 5
  • Мнения: 5 539
И аз имах такова, пък микробиологиите ми бяха чисти.
Не съм имала проблеми.
Направи си изследване за всеки случай.

# 6
  • Мнения: 82
Благодаря ви на всички,
доста ми е притеснено, защото моя доктор ще се върне чак след празниците, а не искам да ходя при други доктори.

# 7
  • Мнения: 7 201
...ако няма специфична миризма, цвят, не те сърби или боли от него, значи няма нищо страшно.
Затова най-добре се консултирай с лекаря си.
PeaceНай-добре микробиологията ще ти покаже.

# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Най-добре се консултирай с лекар, не може да се даде отговор така "наизуст"...

Не звучи като нещо, което е спешно за преди празниците, поне според мен.

# 9
  • Мнения: 80
Аз през цялата бременност съм на Гино певарил заради течение,гъбички и въобще Rolling Eyes!Знам,че е опасно да има някакви инфекция когато наближава раждането, а при теб е още рано.Все пак трябва твоя лекар трябва да вземе мерки,но в никакъв случай не се притеснявай толкова.

# 10
  • Мнения: 1 008
Аз съм имала такова, но слагах Макмирор-свещички.
Звънни на лекаря по телефона.

# 11
  • обл.Варна
  • Мнения: 126
В началото на бременността и аз имах такова и се оказа,че имам гъбички,След като ги излекувахме със свещички гинеколожката ми препоръча да слагам сода за хляб във водата като се подмивам и така повече не се появиха гъбички.

# 12
  • Мнения: X
Аз също имам такова течение.Получих го след зацапване като теб/в трети месец/.И сега продължавам да го имам.Но разбира се трябва да споделиш на лекаря който те наблюдава.При мен микробиологията се оказа чиста и лекарката каза , че си е нормално това течение и се е получило от бремеността  Laughing.

# 13
  • Мнения: 417
И аз съм така и при първата бременност и сега при втората имам такова течение.Правиха ми изследвания и не излезна нищо.Ти си направи за всеки случай за да не ти е притеснено иначе не мисля,че ще е нещо сериозно.Даже си спомням,че два-три дена преди да родя ми беше станало зеленикаво и много по обилно.

# 14
  • Мнения: 2 960
най добре поискай от доктора ти да ти пусне микробиология,трябва да се установи дали е нормално /за теб/ или не.Така ще си спокойна за себе си и за бременността си.При мен не е имало такива проблеми през двете ми бременности.Но само лекарят и изследванията може да покажат как е при теб.Успех Peace

Общи условия

Активация на акаунт