зъбче

  • 1 427
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 357
Еми това е - имаме си зъбче, проби с много мъка, посинял венец, болки, работи ... а сега расте с много безсънни нощи, ревове и какво ли още не ...но първото зъбче е горно в средата. Знам, че трябва първите да са долните, та да попитам според вас дали е нормално първо отгоре да изникне  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 10 982
На дъщеря ми първо й порасна горния ляв зъб, а след него и десния. Долните пробиха едва миналата седмица. Не виждам нищо ненормално в това. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 374
Първо честито зъбче tooth!Всичко е възможно,разбира се че е нормално,аз познавам детенце,на което първото зъбче му е кътник,няма за какво да се притесняваш! Hug

# 3
  • Мнения: 636
Радвайте се на зъбчето и не си мисли глупости Hug. Няма закон, по който да изникват зъбките...е, да, по принцип първо са долните две, после горните две, но...само по принцип. На дъщеря ми първо се появиха двата долни зъба, но после вместо горните излязоха още два долни. Не го намирам за ненормално Wink.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Всичко при зъбите е нормално.Нашите също растат по свой собствен ред! Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 39 718
Честито да е 1вото зъбче на детето Simple Smile и аз си спомних какви вълнения бяха когато зъбчето на Дияна цъфна в устата й Simple Smile
Няма точна схема на растеж на зъбите, няма по принцип е така, или не е така. При всяко дете е различно.

# 6
  • Мнения: 357
ааа добре, много мерси за отговорите, разсмяхте ме даже  Laughing тази емотикона със зъба е култова  Mr. Green тези горните трудно излизат, дори кърви на моменти, а какво ми стаа с гърдата, той си точи зъба на нея  Sick абе да е здрав пък другото ... пак миси   bouquet

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 17 591
Няма правило за зъбите. Растат си когато си поискат, в каквато си поискат последователност.

# 9
  • Мнения: 27 524
Възможно е, няма място за притеснение. Щом не е мъдрец, няма страшно  Laughing


Картинката е уникум  Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 1 243
Честито зъбче Simple Smile
На дъщеря ми първо и избиха горните два след това долните два Simple Smile

# 11
  • Мнения: 357
Възможно е, няма място за притеснение. Щом не е мъдрец, няма страшно  Laughing


Картинката е уникум  Joy Joy Joy
ахахахаа аз това изкоментирах, още не мога да спра да се смея  Laughing Joy а и тя най-точно ви показва кой зъб ни е пораснал  Laughing  hahaha

Честито зъбче Simple Smile
На дъщеря ми първо и избиха горните два след това долните два Simple Smile
да, и другия до него май ще тръгва, поподуто е венчето  #Crazy

# 12
  • Мнения: 1 008
Честито зъбче!
И за кучешките казват,че растат последни, а на малката кучешкият беше трети.

# 13
  • Мнения: 266
Честито зъбче!
на Жоро на му пробиха 4те предни на веднъж,и моето педи ми казваше че това не било нормално,ама глупости.сега вече сме с 14зъба,и точно на ВЕЛИГДЕН счупи 1 преден ooooh!при всяко дете излизат поразлично време и различни зъбки  bouquet

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито зъбче  Hug
На синът ми всичките зъби му пробиха като по учебник  Mr. Green ,но сега на дъщеря ми ибиват по някакъв странен ред....така,че не се притеснявай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт