УМБАЛ СВЕТИ ГЕОРГИ -ПЛОВДИВ

  • 13 139
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
някой може ли да ми каже нещо за др Николов от УНГ хирургия

# 16
  • Мнения: 29
Др.Николов е добър.АЗ имам проблеми със синузита и ходя от доста време при него.Миналата година извади третата сливица на сина ми.Много сме доволни

# 17
  • Мнения: 2 531
А какво означава подпъпна херния? Поставили са тази диагноза на сина ми след проф. преглед в детската градина!

# 18
  • Мнения: 179
А какво означава подпъпна херния? Поставили са тази диагноза на сина ми след проф. преглед в детската градина!

И ние сме така след профилактичните прегледи и ще следя темата. При нас диагнозата е поставена от д-р Мошеков и като чета предишните постове - май няма надежда да е объркана!  Sad Много съм притеснена, но смятам да направя поне 2 консултации още преди да предприемем конкретни действия.

# 19
  • Мнения: 16
Д-р Стоков оперира дъщеря ми от "кавернозен хемангиом" на 8 месеца, и аз съм с добри впечатления от него, обяснява точно, ясно и с разбирателни думи...Елена, поздрави на баща ти от Хасково Wink

# 20
А КОЙ ЛЕКАР Е ДОБЪР ОСВЕН СТОКОВ ?благодаря



Д-р МИТКОВСКИ Е НАЙ-ДОБЪР!!!

# 21
 :lol:ako se 4udite kade da rodite ne se kolebaite mqstoto e v AG klinika na pe6tesko 6ose moq blizka rodi tam i az posledvah primera i.ostanah mnogo dovolna ot 4istotata i dobroto otno6enie na personala kam men.tam rabotqt izklu4itelni profesionalisti,vaspitani i inteligentni hora.izberete tova rodilno odelenie i nqma da sajelqvate.nai-mnogo sam dovolna ot tqh i nai ve4e doktor Dimitrova,doktor Chalukova,ako6erka Korueva i ako6erka Chaplikova.sarde4no blagodarq na vsi4ki! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт