Търся съвет как да го забравя

  • 17 299
  • 156
  •   1
Отговори
Ще се опитам да бъда максимално кратка, защото по темата мога да пиша с дни. Знам, че тук има много жени с различни истории, всеки един коментар, съвет или дори порицание ще може да ми бъде от полза.
Запознах се с едно момче по интернет. Имам приятел и дете от него, всичко между нас е нормално, но когато се запознах с Интернет момчето вече бяхме започнали да ставаме скучно семейство, тръпката беше изчезнала.
С ИМ всичко започна много бързо, на втората седмица вече не можех да си представя деня без него, пишехме си постоянно и за всичко, имахме много общи интереси и разбирания. След един месец си разменихме и снимки, много симпатично момче, точно мой тип, той също ми направи много комплименти. Така с месеци нещата се задълбочаваха, много си допадахме, държахме се като много добри приятели, но между думите имаше много силно привличане, никой не искаше да си признае. Аз като жена с приятел и дете, се държах по резервирано, но по цял ден мислех само за него, появиха се всички симптоми на безумно влюбена и даже загубена. Много често се чувствах глупава и на много пъти се държах грубо с него, с цел да го отдалеча от себе си. Той беше безумно мил и търпелив. Така много месеци си прекарахме в сладки приказки, невинни закачки, много дълги нощи  в разговори.
Срещнахме се, беше такъв какъвто го познавах от нета, много ми хареса и физически. Аз продължавах да се държа по-дистанциранно, в смисъл не му разкрих чувствата си с думи, а той постоянно ми казваше - обичам те. Аз му казах, че не мога да напусна сегашния си приятел, той ми отговори, че му стига да ми е само любовник. Само че тези думи ме направиха много несигурна. Страхувах се, че след като не мога да бъда с него истински, той като си намери някоя друга, ще ме остави. Започнах да се държа кофти с него, а в същото време бях безумно влюбена в него....Започнахме да се виждаме все по-рядко, липсваше ми ужасно, но исках да се освободя от тази тайна и болезнена любов.
След 2 години, още си пишем в нета, лятото ме целуна за последен път, аз не можах да отговоря, от тогава не ме е докосвал, разменяме си пълни баналности. Никой от двамата не престава да пише. Аз все още мисля много за него, но от лятото не съм му показала нищо, правя се че ми е просто един познат....
Познаваме се от 3 години, първата година беше най-прекрасната в живота ми, всеки ден си пишехме, чувахме и виждахме от време на време. После когато решихме да бъдем само приятели - още 2 години, никога не съм била по-тъжна, само чакам някакво съобщение и живота си тече край мен. До сега не ми е казвал, че е срещал друго момиче, да се влюби в друга...не знам дали още ме обича, сякаш любовта стана тема табу и никой не смее и да каже и думичка. Стана много дълго, съжелявам. Има ли надежда да го забравя, ако продължаваме да си пишем???

# 1
  • Мнения: 275

 Има ли надежда да го забравя, ако продължаваме да си пишем???


Със сигурност - не.

# 2

 Има ли надежда да го забравя, ако продължаваме да си пишем???


Със сигурност - не.
Аз не мога да спра да му пиша, най-малкото поне като не мога да бъда с него, да знам как е. Когато той ми пише не мога да не му отговоря, ако и той чака писмата ми както аз неговите, ще е жестоко да го оставя без никакви новини

# 3
  • Мнения: 275


Аз не мога да спра да му пиша, най-малкото поне като не мога да бъда с него, да знам как е.

[/quote]

Ти изглежда не искаш съвет как да го забравиш... Щом непрекъснато се интересуваш как е той. Какъв е смисъла? newsm78 Търсиш начин да избягаш от болката на невъзможната любов ли? Thinking



# 4
Цитат
Ти изглежда не искаш съвет как да го забравиш... Щом непрекъснато се интересуваш как е той. Какъв е смисъла?  Търсиш начин да избягаш от болката на невъзможната любов ли?


Искам да не мисля повече за него като любим човек, да го приемам като приятел. Била съм влюбена и в други мъже, срещаме се, казваме си здравей, чао и имаме най-обикновени човешки взаимоотношения, защо с него не става така?

# 5
  • София
  • Мнения: 17 142
Аз не разбрах при това положение какво точно те задържа при приятеля ти?

# 6
  • Мнения: 606
  Не ми се обиждай, но ти определено не знаеш какво искаш. Като си изясниш това - ще ти стане по лесно. За сега ще си страдаш.

# 7
  • Мнения: 552
Димана, разбирам те прекрасно... не можеш да си представиш колко.
За съжаление си "хваната" в обидно стандартна ситуация - много жени (а предполагам, и мъже) се чувстват притиснати от битовизмите и проблемите във връзката си след няколко години съвместен живот... особено трудно става, след като ви се роди дете. "Бягството", което ти си си позволила (по-точно изкушението, на което общо взето си устояла, но не съвсем), е колкото закономерно и необходимо, толкова болезнено и объркващо. Но според мен Зеленият фасул е прав... единственият начин да се почувстваш отново нормално е да приложиш на практика решението, което вече си взела - а именно, никаква връзка с изкусителния субект, ако това е твоето решение. Разбира се, ще страдаш още известно време, но накрая има шанс да ти мине, но наистина никакви контакти повече.
На мен ми се струва, че другият вариант (да оставиш семейството си заради него) не е нещо, което обмисляш сериозно... Ако наистина е така, просто си определи твърдо приоритетите и действай според тях.
Бъди силна... кураж  Hug

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Няма да го забравиш, подобни неща се помнят дълго. А и си направила грешката да се срещаш с него ... прекрачила си границата.
Но пък и не виждам никакъв проблем да си приказвате общи приказки и да не преминавате границата, рядко се срещат хора с които да се разбираш ...

# 9
  • ВАРНА
  • Мнения: 83
  Не ми се обиждай, но ти определено не знаеш какво искаш. Като си изясниш това - ще ти стане по лесно. За сега ще си страдаш.



          И аз не разбрах ТИ какво искаш?!? Как можеш да забравиш някой, който присъства постоянно в живота ти? А този мъж, освен предложението му да ти стане любовник, имал ли е някакви идеи за общото ви бъдеще? А ти искаш ли общо бъдеще с този човек? Thinking

# 10
  • Мнения: 431
Стискай зъби и режи. И никакви контакти, ако решението ти е такова.

Нали не си мислиш, че три години е без гадже... заради теб. Това му е кофтито на подобни връзки, че изкривяват реалността и знаеш само това, което другият иска да знаеш.

И това, което пита hugh, е много на място.

# 11
  • Мнения: 1 559
много дълги нощи  в разговори.

Е тва как става бе хора #Crazy.Ако си имаш приятел и дете,не трябва ли да си заедно с мъжлето в леглото newsm78..а не пред компа на чат... Thinking
Е честно ама не ги разбирам аз таквиз сериали ooooh!.Или обичаш някой и си с него..или не го обичаш и се разделяш..след тва търсиш други варианти да си оправиш живота...

# 12
Цитат
Аз не разбрах при това положение какво точно те задържа при приятеля ти?

Това което ме задържа при сегашният ми приятел е детето, неговата любов - дори и от моя страна да е останало само уважението, не мога да си позволя да нараня бащата на детето ми само заради друг, поставям се на неговото място, ако той ме напусне заради друга, а аз го обичам това е е най-голямото нещастие за едно живо същество. Останал ми е малко здрав разум.

# 13
  • Мнения: 1 559
не напротив ooooh!,здравия разум се крие в тва да си честен спрямо партнёра Peace.За нищо на света не искам мъжът ми да ме лъже в някакави си чувства,само и само да  ne ме нарани,а зад гърбът ми да трепери по нйкаоя фуста #2gunfire.Предпочитам да седнем да ми каже истината...за да знам,че е време да му бия шута Crazy

# 14
  • Мнения: 2 556
На твое място бих прекратила интернет аферата на всяка цена. Никакво писание няма да получи повече от мен въпросния кандидат-любовник, ако бях на твое място.

Общи условия

Активация на акаунт