Следпразнична и предпетъчна анкета - като за първи работен ден

  • 1 455
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Дъъългите дни на постите минаха. Вярвам, че вие като ревностни християни не сте правили секс през целия пост както повелява традицията. Сега вече му е времето да наваксвате. След страстите Христови, вече е време и ние обикновените хора, да се отдадем на нашите си дребни страсти.
Тук във форума много е говорено за секс (ще кажеш че кой знае какво има да се говори ама карай) но никой до сега не е повдигал въпроса - "Защо изобщо правим секс?" Кое ви кара да правите секс - желание, облаги, някаква цел.... всеки си има негови причини да прави секс...
При всеки съм сигурен че е различно. Та кажете за вас - коя е причината поради която правите секс. Кое ви кара да го правите - нагона, навика, принудата, задължението, или някакви тънки сметки....
Можете да гласувате с 2 опции едновременно...

# 1
  • Мнения: 25 568
Ти луд ли си, бе?  Shocked
Ние сме омъжени жени, секс не правим!  Naughty
(С изключение на няколко момета, които току-що са открили чудото на оргазма, ама ще се оженят и те, ще мирясат. Ахам.  Mr. Green)

ПП Що ми се струва, че най-много ти говориш за секс в този форум, ама чак пък и да си пускаш анкета само за себе си? Не те ли домързя?  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 370
Малиииии, държавните служители пак са на работа.
Е, не ви ли спуснаха гИвеч, барем и 29 и 30 да поразпуснете?
Много напрежение, много нещо в тебе, Борисе. ЗЕми я олаби таз жила най-накрая. Naughty

# 3
  • Мнения: 3 423
Като си помисля само, че толкова много хора
плащат данъци, за да получават подобни на
Борис клатикурци заплатата си, ми призлява.
Отговорът ми е следният:
Правя секс, за да създавам данъкоплатци, та
след години такива като Борис да си клатят
куровете и да си местят топките, докато са на
работното си място, а жените им да изперкват.

# 4
  • Мнения: 2 407
Първа опция.Обичам секса, приятно ми е, чувствам се добре, и от него слабея Wink

# 5
  • Мнения: X
Не съм омъжена и правя секс с цел брак, разбира се! Peace
Рано открих, че мъжете са ненаситни сексуални животни и ако не се съгласявам да удовлетворявам сексуалния им нагон, никой няма да се навие да ме вземе за жена, а това е което жадувам и лелея най-много! Мисля, че ставам все по-добра в това си занятие и скоро очаквам ВЕЧЕ някой да ме поиска за съпруга!   Peace Моля, стискайте ми палци!  Hug

# 6
  • Мнения: 2 478
Правя секс,защото искам,така ми харесва и това е един от начините да бъда по-близко до човека ,когото обичам.
Нали не очакваш някоя жена да ти отговори че е заради парите или някоя материялна облага? newsm78

И наистина,ти май много говориш за секс,в този форум ThinkingКъде е проблема,айде кажи си....?

# 7
  • гр.София
  • Мнения: 362
Дъъългите дни на постите минаха. Вярвам, че вие като ревностни християни не сте правили секс през целия пост както повелява традицията.

ха ха ха ха аз като нападнах мъжа на великден ...... чак после разбрах че трябвало да се въздържаме

Blush

# 8
  • Мнения: 25 568
Моля, стискайте ми палци!  Hug

Стискаме, мила, стискаме!  Hug
Гледай и ти да устискаш! Още малко и щом наденеш халката на пръста, вече ще можеш да си отдъхнеш и да си починеш от тази гадна гимнастика!  Mr. Green
Успех!   bouquet

# 9
  • гр.София
  • Мнения: 362
Моля, стискайте ми палци!  Hug

Стискаме, мила, стискаме!  Hug
Гледай и ти да устискаш! Още малко и щом наденеш халката на пръста, вече ще можеш да си отдъхнеш и да си починеш от тази гадна гимнастика!  Mr. Green
Успех!   bouquet

има ли сексуална зависимост  newsm78 аз май трябва да се лекувам ако има  Blush

# 10
  • France
  • Мнения: 726
Не знаех, че Борис е държавен служител....Ето каква била причината, ежедневно, да е сред нас...А аз попълвам данъчни декларации, че няма време, а той за секс ще ми говори в работно време.... Thinking

# 11
  • гр.София
  • Мнения: 362
нали се е въздържал горкия  #Crazy

# 12
  • Мнения: 674
Отговор 1 Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 940
Боре, вече започвам да си мисля, че си един мой колега на длъжност, разносвач на факсове и шефски нареждания. Не се давай, обясни на народа, че е трудно туй дето правиш...

# 14
  • Мнения: 25 568

има ли сексуална зависимост  newsm78 аз май трябва да се лекувам ако има  Blush

Аууу, горката!  Crazy
Веднага на лекар!!! Омъжена жена си, не може така!  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт