Двойни и тройни мами, да помогнем на едно близначе

  • 7 289
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 950
Момичета, току що гледах в сутрешния блок на бтв една близнашка мама, която се нуждае от помощ. Има момченце и момиченце - близнаци, след инвитро процедура при д-р Стаменов. Родителите са чакали 7 години да станат мама и тати. Но бебетата се раждат 3 месеца по-рано. Момченцето претърпява операция на главата, а сега е на път да загуби зрението си.  Cry

Майката сподели, че може да се оправи с операция в Русия. Трябва да се съберат 10 000 лв. За някоя фирма това е нищо, но за семейството е непосилна сума.
 Cry

Репортерът каза, който иска да помогне, да се обърне към телевизията. Предлагам да помогнем който с каквото може. Да съберем някакви пари - по 5, по 10, по 20 лв, който колкото може. 200 лв да съберем, пак ще са от полза за семейтвото.  Praynig Praynig Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 3 414
Аз съм съгласна моля ако може да разбере някой повече и да напише

# 2
  • Мнения: 3 336
Деси, свърза ли се с БТВ да питаш за банкова сметка?

Аз също ще помогна Peace Дано се оправят дечицата Cry

# 3
  • Мнения: 7 803
дайте сметка, пък който може ще помогне. в клюто май повече хора ще видят и ще се включат

# 4
  • Мнения: 2 950
Аз пуснах темата, за да видя дали ще има желаещи да помогнат. Щом е така, ще звънна в бтв и ще попитам дали има банкова сметка или да говорим директно с майката, или да съберем сумата и да я занесем на майката. Сега ще опитам да звънна и ще ви пиша по-късно. Hug

# 5
  • Мнения: 2 950
Няма телефон. Има само e-mail. Току що писах за желанието ни да помогнем. Като получа отговор, ще ви пиша. Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 1 711
Не можах да гледам предаването, но с радост ще помогна. Дано да се оправи детенцето.
Деси ако няма банкова сметка, може да се организираме да съберем пари и да ги занесем на майката.

# 7
  • Мнения: 1 174
Аз също ще помогна,и аз не съм гледала предаването.Ако майката е от София може някой да събере паричките и лично да и се дадът,ако няма банкова сметка Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 12 228
  Аз също ще помогна, но много повече парички биха се събрали ако има банкова сметка, в която може директно да се преведат паричките. Във всяка банка може да си открият такава. Например на мен ми е доста трудно да се разкарвам донякъде и да ги събираме на ръка парите или нещо подобно, отколкото директно да преведа парички през ипея например, за много други хора стои същия въпрос. Също ще е полезно ако темичката се пусне в клюкарника, защото там ще има доста други мами, които биха се включили и помогнали. Това разбира се когато отговорят на Деси и имаме повече информация по въпроса. А защо трябва те да си плащат операцията, не може ли да им се заплати от държавата от фонда за лечение на деца в чужбина? Дано младежа се пребори и с този проблем  Praynig

# 9
  • София
  • Мнения: 1 022
И аз бих участвала, стига да не е твърде спешно - в момнета съм във Варна и ще се върна в София на 7-ми май. Дано лекарите помогнат  Praynig

# 10
  • Мнения: 78
Здравейте! Аз имам отговор от бтв и се свързах с майката. Казва се Маргарита, живеят в Дружба - София. Тя ми даде и номера на банковата сметка, открита на името на детето и ми позволи да я публикувам:

BIC банка на получател - UBBSBGSF
IBAN на получателя - BG53UBBS80024049053620
ОБЕДИНЕНА БЪЛГАРСКА БАНКА
Платете на - име на получателя: Георги Владимиров Милчев


Който не иска да плаща банкови такси за превод от други банки (или както е предложила Айла през epay), може да ги внесе в някой клон на ОББ - по принцип банките не събират такса, когато сумата се внася директно в тяхна сметка.
А в момента всяка стотинка е ценна!

  А защо трябва те да си плащат операцията, не може ли да им се заплати от държавата от фонда за лечение на деца в чужбина?
За онова прословуто направление Есто и нещо си ли говориш... аз мисля, че то е само за ЕС, а те ще оперират Георги в Русия. Не съм запозната с подробности, но вярвам, че са направили всичко по силите си да минат през какви ли не пътечки преди да стигнат до ефира. И да не забравяме, че момченцето има вече една операция, която също е изисквала финансиране...

Последна редакция: вт, 29 апр 2008, 21:25 от meglenita

# 11
  • Мнения: 623
Не съм гледала предаването.Ще има ли достатъчно време за да се събере сумата?Действително не е голяма,дано се отзоват повече хора.

# 12
  • Мнения: 1 895
Ще стикна темата за известно време. Дано има късмет детенцето!

# 13
  • Мнения: 69
гледах предаването и чак ми се доплака,не знам майката как таи болката в себе,аз нямаше да издържа и бих се разплакала с ефир,а дечицата са толкова сладки,момченцето което има нужда от операцията постоянно му се притварят очичките,все едно е уморено.Дано това момиченце когато порасне да има здраво и весело братче  Praynig Praynig Praynig

# 14
  • Мнения: 110
Аз също искам да помогна.Гледах предаването и разбирам какво е на тази майка.Ние също имаме близнаци а едното е с диабет,другото и то е рисково.ще помогнем само кажете кога и на кой да дадем парите.Нямаме голяма възможност но ще помогна от сърце и дано детенцето се оправи.Господ да им е на помощ.

Общи условия

Активация на акаунт